121 makina ve endüstri mühendisi mezun oldu

121 makina ve endüstri mühendisi mezun oldu

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’ne Öğrenci Üye kaydı yaptıran Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine ve Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri mezun oldu.

02 Haziran 2018 - 14:12

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde eğitim görmekte olan 121 Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Öğrenci Üyesi düzenlenen mezuniyet töreni ile mesleğe adım attılar.

HEDİYELERİNİ ALDILAR

Mezuniyet töreninde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Birincisi Ahmet Ethem Danış, İkincisi Melisa Dinçer ve Üçüncüsü Ümit Akay’a Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Birincisi Müberra Tarzi, İkincisi Reyan Özçelik, Üçüncüsü Tuna Çatal’a Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Er tarafından hediyeleri verildi.

ODA ÜYE BİRLİKTELİĞİ ÖNEMLİ

MMO Başkanı Kadir Gürkan, "Odamız ve öğrenci üye kaydı yaptıran Mühendislik Fakültesi Makine ve Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik birçok çalışma yaptık. Üye oldukları 4 yıl içinde deneyimler toplantıları, teknik seminer, geziler, staj yeri oluşturma ve sosyal etkinlikler düzenledik. Öğrencilerimizin mesleğe hazırlanma süreçlerine katkı koymaya çalıştık. Bundan sonra mesleğe adım attıkarı için meslek eğitimlerine katılabilecekler. Her zaman yanlarındayız." dedi.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'