2019 yolun birliktelik mesajı

2019 yolun birliktelik mesajı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’ı birlik ve beraberlik vurgusu yaptı, "2019 yolunda el ele ilerleyeceğiz" dedi.

07 Mart 2018 - 12:43

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendisini iziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’ı makamında ağırladı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi İlkadım hizmet binasında bir araya geldi. Gündeme ve 2019 seçimlerine dair istişarede bulunan ikilinin ortak mesajı 2019 yoluna tek vücut olmuş Ak Parti ailesi olarak beraber yürümek oldu.

ALTIN ÇAĞ YAŞANACAK

Ak Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’ı ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 4 yılda İlkadım’da gerçekleşen ve devam eden başarılı çalışmalar hakkında bilgi verirken; “İlkadım’a 4 yılda altın çağını yaşatmanın gururunu yaşıyoruz. Ama önümüzde tüm ülkemiz adına önemli bir dönemeç olan 2019 seçimleri var. Tıpkı ilçemizde olduğu gibi şehrimizde ve tüm ülkede altın çağa ulaşmak için çok daha özverili ve sıkı çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bu başarıyı yakalamanın anahtarının da bir birimize kenetlenmek olduğunu biliyoruz. İlçe kongrelerimiz sona erdi ve İl kongremize de kısa bir zaman kaldı. Bizler Ak Partinin başarısının büyüyen Türkiye anlamına geldiğini düşünerek halkımızdan aldığımız enerjiyi yine halkımıza hizmet için kullanacağız” ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANIMIZIN YOLUNDA DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE

Başkan Erdoğan Tok ayrıca; “2019 seçimleri öncesi tüm teşkilatımızla önce bir birimizi sonrada her zaman olduğu gibi vatandaşımızı kucaklayacağız. Afrin’de Mehmetçiğimiz destan yazarken sadece Suriye’de değil aslında tüm Batı’yla mücadelemiz devam ediyor. Bu nedenle birlikteliğe daha çok ihtiyacımız var. Batı’ya karşı güçlü bir duruş için istikrar devam edecek ve 2019 yolunda Ak Parti ailesi olarak el ele başarıya yürüyeceğimize gönülden inanıyorum” diye konuştu.

Görüşme sonrası toplantının verimli geçtiğini belirten Karaduman ve Tok, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde daha güçlü Türkiye için çalışıyoruz diye konuştular.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlkadım seçimlere hazır
İlkadım seçimlere hazır
Makro kardeşlik vurgusu
Makro kardeşlik vurgusu