"31 Mart’ta hep birlikte gönüllere koşacağız"

"31 Mart'ta hep birlikte gönüllere koşacağız"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhur İttifakı'nın 31 Mart'ta halkın büyük desteğiyle gönüllere koşacağını, yeni bir hizmet seferberliğinin başlayacağını söyledi.

24 Ocak 2019 - 00:57
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesinde halk ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen aday tanıtım toplantısında Cumhur İttifakı'nın AK Parti ve MHP adaylarının açıklanmasının ardından, adaylar çalışmalarına başladı. İlçelerde başkan adaylarını ziyaret eden ve onlarla birlikte esnaf, halk buluşmaları gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım, Tekkeköy ziyaretlerinin ardından Çarşamba ilçesinde programlarına devam etti.

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Halit Doğan'a hayırlı olsun dileklerini ileten milletvekili Yılmaz, başkan adayı Doğan, İlçe Başkanı Taner Özden ve partililerle birlikte ilçede esnaf ve halk ziyaretleri gerçekleştirdi.

Programında açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti’nin en büyük referansının Türkiye ve 81 kente kazandırdığı hizmetler olduğunu, hizmet siyaseti yürüttüğünü söyledi.

"TÜRKİYE SEVDALILARININ BÜYÜK ÇALIŞMA AZMİ VAR"

Türkiye sevdalılarının büyük çalışma azminin, halkla gönül buluşmalarıyla daha da güçlendiğini ifade eden Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'nin hak ettiği konuma gelmesi, halkın refah düzeyinin artması, her alanda gelişim ve dönüşümün yaşanması için büyük mücadeleler verildi. Türkiye istikrar, güven ortamını yakalayarak umutlarını artırdı, geleceğe emin adımlarla yürümeye başladı. Kaybedecek, boşa geçirecek vaktimiz yok. El ele vererek tüm kazanımlarımızı koruyarak yolumuza emin adımlarla yürümeliyiz. Artık kendine büyük hedefler koyan bir Türkiye var." dedi.

"31 MART YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLACAK"

"Cumhur İttifakı 31 Mart'ta halkımızın büyük desteğiyle gönüllere koşacak" diyen Yılmaz, "Yeni bir hizmet seferberliğinin başlangıç tarihine hızla yaklaşıyoruz. Tüm adaylarımız büyük bir çalışma programına başladı. Cumhur İttifakı, halkıyla bütünleşerek el ele kol kola bu süreci sürdürüyor. Tüm adaylarımız halkla kucaklaşmaya vakit kaybetmeden başladı.  Vatandaşlarımızın büyük teveccühü ise bizleri onurlandırıyor. Hizmete odaklanmış kadrolar halkımızın karşısında. Bizler hizmete talip olurken bir yandan da gönüllere talibiz. İhtiyaçları, talepleri çok iyi bilen adaylarımızla, kadrolarımızla yerel seçimlerde en iyi sonucu alacağımıza inancımız tam. En önemli odak noktamız ise sevgi. Bizler sevgiyle yola çıktık. 31 Mart Türkiye için yeni bir başlangıç olacak." diye konuştu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...