4 mahalle iftar sofrasında

4 mahalle iftar sofrasında

Atakum Belediyesi tarafından gerçekleşen Mahalle İftarları programında 4 mahalle aynı sofra da buluştu.

22 Mayıs 2018 - 13:33

Samsun Atakum Belediyesi'nce bu yıl beşincisi gerçekleşen -‘Mahalle İftarları’ buluşmaları, Çatalçam’da Güzelyurt, Yeşilyurt, Karakavuk ve Yukarıaksu mahallelerinin sakinlerini aynı sofra etrafında buluşturdu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Atakum belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve Atakumluların yoğun katılımıyla gerçekleşen iftar buluşmasına, MHP Samsun Milletvekili Adayları Murat Camadan ile Mine Aktaş da katıldı.

İFTAR BULUŞMALARI ÖNEMLİ

Atakumluların Ramazan ayının maneviyatını, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamasına katkı sağlamayı amaçladıklarını ve bu amaç doğrultusunda her yıl Ramazan ayı boyunca önemli organizasyonlar gerçekleştirdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak bu yıl beşinci kez “Ramazan Atakum’da güzeldir’ felsefesiyle önemli programlar düzenliyoruz. Bu anlamda hemşerilerimizle bir araya geldiğimiz iftar buluşmalarını önemsiyoruz. Ramazan ayının birleştirici gücünü en güzel şekilde hissettiğimiz Mahalle İftarları buluşmalarımızda kurduğumuz dev iftar sofraları etrafında bir araya gelerek, vatandaşlarımızla birlikte oruçlarımızı açıyoruz. İftar buluşmalarını ve iftardan sonra gerçekleştirdiğimiz çay sohbetlerini vatandaşlarımızla dertleşmek, talep ve önerilerini almak için de önemli bir fırsat olarak görüyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'