6 bin İlkadımlı ecdatla buluştu

6 bin İlkadımlı ecdatla buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan Bursa ve Çanakkale gezilerinde binlerce İlkadımlı tarihle buluşuyor.

14 Ağustos 2018 - 10:57
Sponsorlu Bağlantılar---

“Bir Destandır Çanakkale” sloganı ile İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından başlatılan örnek projede her hafta Salı ve Cuma günleri 3 otobüs ile gerçekleştirilen Bursa ve Çanakkale gezisinde sayı 6 Bin’e yaklaştı. 2017 yılı Mayıs ve Kasım ayları arasında 2 Bin 755, 2018 yılı 23 Mart’tan bu güne ise 3 Bin 19 kişi sayısına ulaşan gezilerde toplamda 5 Bin 774 İlkadımlı Bursa ve Çanakkale ile buluştu.

HER GEÇEN GÜN İLGİ ARTIYOR

Sadece İlkadımlılar değil tüm Samsunlulardan gelen talepler her geçen gün katlanarak artarken Bursa ve Çanakkale gezisinden dönen vatandaşlar İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkürlerini iletmeye devam ediyor. Organizasyonun başından sonuna her aşamada çok profesyonel bir ekibin yer aldığını belirten İlkadımlılar gezi rehberinden şoförlere kadar bütün çalışanların çok güler yüzlü ve alanlarında bilgili olduğunu belirtiyorlar.

“İLKADIM’DAN ÇANAKKALE’YE GÖNÜL BAĞI”

Bursa ve Çanakkale gezilerinin amacı itibari ile seve seve üstlenilmiş bir görev olduğunu vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Kurtuluş meşalesinin ateşlendiği İlkadım’dan unutulmaz bir destanın yazıldığı Çanakkale’ye gönül bağını yeniden kuruyoruz” dedi. Başkan Erdoğan Tok; “Bu topraklar için canını vermiş ve bir destan yazmış aziz şehitlerimize dualarımızı iletmenin de bir vesilesi haline gelen gezi sonrası vatandaşlarımızdan aldığımız olumlu tepkiler bizleri gururlandırıyor. Kendi imkânlarıyla gidemeyecek hemşehrilerimizi hiçbir ücret almadan Bursa ve Çanakkale ile buluşturuyoruz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız proje ile 5 Bin 774 vatandaşımız gezilerimize katılmış durumda. Seve seve üstlendiğimiz ve maddi açıdan hiçbir hesap gözetmediğimiz bu projemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Diğer yandan hemşehrilerimizle yakınlaşmamıza da bir başka vesile olan gezilerimizin şehrimiz için hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a düştü
Van'da 3 asker şehit oldu acısı Samsun, Eskişehir ve Hatay'a...
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor
Tarımsal atıklar toplanıyor, çiftçiler kazanıyor