60 yıl sonra aynı evde

60 yıl sonra aynı evde

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, ilkokulu okurken köyünden çıkıp gurbette kaldığı evi ziyaret etti, eski hatıraları canlandı.

09 Haziran 2018 - 19:05


Seçim çalışmalarını Çarşamba ilçesinde sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, ilkokulu okurken köyünden çıkıp gurbette kaldığı evi ziyaret etti, eski hatıraları canlandı.

24 Haziran seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, programını Çarşamba ilçesinde sürdürdü.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Çarşamba ilçe başkanı Halit Doğan ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Yılmaz, program başlamadan önce ilkokulu okumak için köyünden çıkıp ilçe merkezinde bir akrabasının yanında kaldığı evi ziyaret etti. 60 yıl önce köyünden ayrılıp, okumak için Çarşamba’ya gelen ve gurbette küçük yaşta okumak için yılları geçen Yılmaz, evin bahçesine girdi, hatıraları yeniden canlandı. Duygulanan Yılmaz, “İlkokulu okuduğum yıllarda kaldığım gurbetteki evim. Yıllar sonra yeniden görmek yeniden beni o senelere götürdü. Yıllarca bu evde kaldım, okuluma gidip geldim. O günler sayesinde şimdi bu günleri görme  imkanı bulduk.” dedi.

Yılmaz daha sonra Sungurlu Mahallesi'nde esnaf ziyareti yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'