AK kadınlara teşekkür

AK kadınlara teşekkür

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, referandumda ‘evet’ için büyük çaba gösteren AK Partili kadınlara teşekkür etti.

29 Nisan 2017 - 11:21

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'daki referandum başarısında kadınlarının önemli rol oynadığını söyledi. Yılmaz, “Gece gündüz demediniz evinizi, işinizi, eşinizi ve çocuklarınızı bırakarak kutlu davamız için çalıştınız. Başarının en büyük mimarı kadınlarımız oldu" dedi.

Samsun AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, ilçe kadın kolları başkanları ile bir araya gelerek referandum pastası kesti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in de yer aldığı programda Başkan Yılmaz, kadınları başarının mimarı olarak tanımladı ve bir kez daha yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Kadınların ev ev mahalle mahalle dolaşarak anayasa paketini anlattıklarını belirten Başkan Yılmaz, "Gece demediniz gündüz demediniz evinizi, işinizi, çocuklarınızı, eşinizi bırakarak kutlu davamız için çalıştınız. Samsun'da yüzde 63.6'lık başarı oranındaki en büyük pay sizlerin. Aldığımız sonuç inanıyorum ki bütün yorgunluğumuza değdi. Sizlerin nezdinde tüm kadınlarımıza bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Yılmaz son olarak,"2023,2053 ve 2071 hedefleri için var güçle çalışmalara devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı 
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı 
Cezaevinden kaçtı yine uyuşturucu sattı
Cezaevinden kaçtı yine uyuşturucu sattı