AK Parti’de kongre süreci tamamlanıyor

AK Parti'de kongre süreci tamamlanıyor

AK Parti'de Samsun ilçe kongreleri 24 Şubat Cumartesi Canik, Asarcık  ve Tekkeköy ile başlayacak, 25 Şubat Pazar günü Kavak ve İlkadım ilçe kongreleri gerçekleşecek.

22 Şubat 2018 - 18:23

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe kongre takvimi hakkında bilgi verdi.

Karaduman, 24 Şubat Cumartesi günü saat 10:00’da Asarcık, 13:00’de Canik, 15:00’de Tekkeköy, 25 Şubat Pazar günü de saat 10:30’da Kavak ve 14:30’da İlkadım ilçe kongrelerinin gerçekleştirileceğini kaydetti.

AK Parti Samsun il başkanlığı olarak 2019 seçimleri için yüksek hedefler olduğuna dikkat çeken Karaduman, "Başarı için hep birlikte mücadele etmemiz, el ele, gönül gönüle vererek çok çalışmamız gerekiyor. 2019 seçimlerine hazırlanacak güçlü kadroları kongrelerimiz ile belirliyoruz. AK Partimize yakışır şekilde birlik ve beraberlik içerisinde kongrelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

Türkiye'nin emin adımlarla yolunda ilerlediğini vurgulayan Karaduman, " Coğrafyamızda çok önemli gelişmelerin yaşandığı şu günlerde, Türkiye'de sistemin tıkır tıkır işliyor olması, ülke sınırlarımızı tehdit eden unsurlara karşı verdiğimiz etkili mücadelemiz ve Türkiye'nin budenli istikrarlı ilerlemesi, sorunlarının üstesinden gelmesi birilerini rahatsız etmektedir. Türkiye artık eski Türkiye değil. Çoğu ülke ekonomik sıkıntılarla boğuşurken, bir taraftan da tüm dünyada siyasi iktidarsızlıklar baş göstermişken, Ortadoğu'da savaşlar sürerken, bize dost görünen ülkeler akıl tutulması yaşarken, Türkiye, ekonomik problemlerle, siyasi iktidarsızlıklarla uğraştığı dönemleri şükürler olsun ki çok geride bıraktı. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakanımız Binali Yıldırım'ın önderliğinde Türkiye 2023, 2053, 2071 hedeflerine AK Parti ile emin adımlarla ilerleyecek ve ulaşacaktır." diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser