AK Parti’de önemli buluşma

AK Parti'de önemli buluşma

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin il başkanlığında bir araya geldi.

13 Aralık 2018 - 16:07

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,  seçim çalışmalarına yönelik gerçekleştirdikleri yoğun programlar öncesi  il başkanlığında bir araya gelerek değerlendirme yaptı. 

AK Parti'de yerel seçim hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu AK Parti  İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya, bir süredir  düzenlenen programlarda hem ziyaretlerde bulunuyor hem de vatandaşlarla bir araya geliyorlar.  

Başkan Karaduman, yerel seçim çalışmalarına yönelik bugün gerçekleştirilen yoğun programlar öncesi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir,  Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve İl başkan yardımcısı Oğuzhan Serinkaya ile il başkanlığında bir araya geldi. 

Toplantıda istişarelerde bulunulurken AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, yaptığı açıklamada,  "Genel Başkan Yardımcımız ve milletvekillerimizin yanı sıra  büyükşehir belediye başkan adayımız ve tüm teşkilâtımızla Samsun için güçlü bir çalışma programı içerisindeyiz.  Birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti'de hizmet esastır. Biz de milletimize daha çok  hizmet vermek  için yoğun programlar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Mustafa bey ve Zihni Bey ile de istişare toplantısı yaptık" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haluk Levent'ten 29 Ekim'de konser verecek
Haluk Levent'ten 29 Ekim'de konser verecek
Özcan Deniz bir yıldır evli olduğu eşinden boşandı
Özcan Deniz bir yıldır evli olduğu eşinden boşandı