Annelere ilk kutlama Başkan Tok’dan

Annelere ilk kutlama Başkan Tok'dan

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 13 Mayıs Anneler Günü öncesi son mesai gününde belediyenin kadın personelin anneler gününü kutladı.

11 Mayıs 2018 - 19:09

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok 13 Mayıs Anneler Günü öncesi son mesai gününde İlkadım Belediyesi Gazi ve İlkadım Hizmet Binalarında kadın çalışanları ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı. Kadınlara verdiği değeri tüm hizmet ve projelerinde ön planda tutan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Anneler vatana, millete ve dinine bağlı evlatlar yetiştirerek geleceğimizi aydınlatan en önemli değerlerimizdir” dedi.

ÇALIŞAN ANNELERE ZİYARET 

Belediye çalışanları ile bir araya gelerek kadın personellerin Anneler Gününü kutlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok samimi bir ortamda geçen kutlamada kadın personellerin yanı sıra erkek personellere de eşleri ve annelerine iletmeleri üzere hediyelerini taktim etti. İlkadım Belediyesi çalışanları olarak büyük bir aile olduklarını vurgulayan Başkan Tok; “Bu büyük ailenin bir ferdi olarak bu gün başta kadın çalışanlarımız ve tüm çalışanlarımızın aileleri ile elleri öpülesi annelerimizi sevindirmek istedik. Bu vesile ile hem bu özel günü kutlamış hem de çalışanlarımızla samimi bir ortamda bir araya gelmiş oldu” şeklinde konuştu.

ANNELERİMİZİN ELİNDEN ÖPÜYORUZ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, tüm yaşantısını yavrularına adayan, fedakarlıktan kaçınmayan ailenin temel direği anneleri senede bir gün değil, her an, her dakika hatta her saniye saygı ve sevgiyle hatırlanması gerektiğini kaydetti. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  " Unutmayalım ki, bir toplumun değeri, kalitesi annelerine verdiği değer, ortaya koyduğu saygı ve sevgiyle ölçülür. Toplumlarda karşılıklı sevgi ve saygı ne kadar gelişir yayılırsa o kadar mutluluk ve huzur hakim olur. İşte tüm bunların da temelinde, Peygamberimizin cennetin ayakları altında olduğunu müjdelediği annelerimiz yatmaktadır. Yavrularına her dönemde temel eğitimi veren, iyi ve topluma yararlı bir neslin yetişmesinde annelerin emeği tartışılmazdır. Bu nedenle sadece insanlarda değil, tüm canlılar aleminde annelik duygusu kutsaldır. Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin gününü kutluyor, saygı, sevgi ve şükranla ellerinden öpüyorum" diye konuştu.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'