ASRİAD’da birliktelik

ASRİAD’da birliktelik

Yeril seçim sürecinde AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir ASRİAD Samsun Şube Başkanlığını ziyaret etti.

17 Aralık 2018 - 15:59
Sponsorlu Bağlantılar---

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, “ASRİAD Samsun Şubesinin 2019 vizyonu kapsamında gerçekleştirmek istediği projeler hakkında bilgi verdi. Okudan, “Samsun’a ortak bir Dijital Akademi Merkezi kurmak istiyoruz. Dijitalleşme teknolojileri, robotlaşma, akıllı tarım, eğitimde dijitalleşme ve 3 boyutlu eğitim sistemine geçmek gibi çalışmalarımız olacak.” dedi.

ASRİAD'ın tüm güzel çalışmalarında kendilerinin yanında olacaklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “ Samsun birçok alanda olduğu gibi sanayileşme anlamında da Türkiye'nin kalbi konumunda olması için mücadele ediyoruz. Şehrimizin var olan potansiyelini daha üst noktalara taşımak için çalışıyoruz. Gelişimi ve ilerlemeyi birlikte sürdüreceğiz. Asrın İş Adamları Derneği'nin de bu konuda elinden geleni yapacağı konusunda inancım tam. Birlikte güzel çalışmalara imza atacağız.” diye konuştu

“İŞ İNSANLARMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ise, “Samsunumuzu geliştirmek ve güzelleştirmek için yapılacak tüm çalışmalarda ve etkinliklerde İşadamlarımızın her daim yanında olacağız. İş adamlarımızın yapacağı alt yapı çalışmaları neticesinde bizlerde onların önünü açmak suretiyle Samsunumuza çok ciddi katma değer katacaktır. Kazanan Samsun olacaktır.” şeklinde konuştu.

“GAYRETİMİZ VE ÇABAMIZ SAMSUN İÇİN”

Asrın İş Adamları Derneği'nin (ASRİAD) çok hızlı gelişerek büyüdüğünü ifade eden AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, “Samsun’un olması gereken yerde olabilmesi için tüm iş dünyası, belediye başkanları ve sivil toplumlar olarak hep beraber ortak akılla hareket etmeliyiz. Bizim de belediyeler olarak iş dünyasının getireceği fikirlere ve yeniliklere kapalı olmamamız gerekiyor. Bütün çabamızı Samsun’un gelişmesi kalkınması adına olmalı” ifadelerini kullandı.

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...