Atakum’da Ak buluşma

Atakum'da Ak buluşma

AK Parti Atakum İlçe teşkilatı geçmişte  teşkilatta görev almış  tüm yöneticilerle dayanışma buluşmasında bir araya geldi.

09 Nisan 2018 - 14:32

Ak Parti Atakum İlçe başkanından birlik ve beraberlik buluşması gerçekleştirdi.

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy, Atakum İlçesinde geçmişte  teşkilatta görev almış  tüm yöneticilerle kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum Kadın Kolları Başkanı Sevil Özil, Atakum Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Halil Ayhan yeni ve eski yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti'nin kuruluşundan günümüze kadar bir çok üyenin büyük emeklerinin olduğunu belirten Haluk köksoy, "Aramızda ailesinden, cebinden, işinden fedakarlık yaparak, teşkilatlara emek vererek, bayrağı yeni arkadaşlara teslim eden ilçe, belde yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz var, kısaca burada, Ak Partininin Atakum`daki geçmişi, hafızası var. Eski ve yeni tüm teşkilat üyelerinin ortak düşüncesi  AK Parti davası ile yola çıkmış olmalarıdır. Koltuklar gelir geçer ama dava bilincimiz devam eder. Her birimiz daha Güçlü Bir Türkiye için yola çıktık. Bunun bilinciyle Atakum da bizler mücadelemize her zaman devam edeceğiz mesajını verdiler.  Önceki dönem teşkilat mensuplarının burada olması, bize destek vermesi, bizim geleceğe yönelik planlarımızı daha güçlü kılmakta, çalışma azmimizi kuvvetlendirmektedir. " dedi.

İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "Atakum Samsun’un en hızlı demografik yapısı değişen ilçesi olarak göz önündedir. Özel önem ve çalışma gereklidir. Ancak gördüğümüz bu birliktelik çok şeyin farklı olacağını bize göstermiştir. Hedef 2019 olarak açıklandı. Ak Parti Atakum Belediyesini bir daha elinden bırakmayacak kadrolara sahiptir." diye konuştu.

Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ise, muhalefetin durumunun ortada olduğunu ifade ederek eleştirlerde bulundu.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'