• Reklam
  • Reklam
Atakum’da anma programı

Atakum'da anma programı

Samsun Serinofil Derneği tarafından düzenlenen Şehitler için anma programı düzenlendi.

26 Şubat 2018 - 14:45

Samsun Atakum Belediyesinin katkılarıyla gerçekleşen programda, tüm şehitler dualar eşliğinde anıldı.

Yalı Kafe’de düzenlenen Samsun Serinofil Derneği Şehitleri Anma Programına, şehit aileleri, dernek üyeleri ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı katıldı.

Etkinlikte konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türkiye’nin güçlenmesini, büyümesini ve coğrafyasına hakim bir ülke olmasını istemeyenler, ihanet planları yapmakta, hainlik peşinde koşmaktadır. Güvenlik güçlerimiz, canları pahasına topraklarımız ve bayrağımız için mücadele etmiş, bu uğurda şehit olmaktan asla kaçınmamıştır. Böyle şanlı bir milletin mensubu olmaktan gurur duyuyorum." dedi.

ŞEHİTLERİMİZİN AİLESİ HEPİMİZİN AİLESİ

Kuran-ı Kerin tilaveti ve dualar eşliğinde gerçekleşen programda şehit aileleriyle bir arada olmanın kendisini mutlu ettiğini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Şehitlerimizin aileleri, hepimizin aileleridir. Onların evlatları, canlarını hiçe sayarak, millet olarak kalmamız için şehit olmuştur. Tüm şehitlerimizden Allah razı olsun. Türk Milleti bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da asla ihanete müsaade etmeyecektir. Bir ölürüz, bin diriliriz, vatanımızdan, bayrağımızdan vazgeçmeyiz” diye konuştu.

Program, Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar eşliğinde devam etti. Başkan Taşçı, programın sonunda şehit ailelerine hediyeler takdim etti.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...