Ayakkabısını çıkarıp çocuğa giydirdi

Ayakkabısını çıkarıp çocuğa giydirdi

Samsun’da tramvayda yolculuk eden bir genç, çocuğun ayağında ayakkabısı olmadığını görünce kendi ayağından ayakkabısını çıkartarak giydirdi, kendi çorapla yoluna devam etti.

02 Mayıs 2018 - 11:06

Samsun’da ‘İnsanlık ölmemiş’ dedirten olay yaşandı.

Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ bünyesinde bulunan tramvayda seyahat eden bir vatandaş küçük yaşlarda bir çocuğun ayağında ayakkabı olmadığını gördü.  Herkesin dikkatini çeken çocuğun o hali tramvayda bulunanların içini parçaladı. O sırada spor kıyafetli elinde çantasıyla tramvayda bulunan bir genç, çocuğun yanına gelerek biraz sohbet etti ve ayağındaki spor ayakkabıyı çıkararak çocuğun ayağına giydirdi. Bağcıklarını bağladıktan sonra yerine geçerek oturdu.

Gencin yaptığı bu fedakar davranış tramvayda bulunanlarca takdirle karşılanırken, o anlar ise başka bir yolcu tarafından fotoğraflandı. Sosyal medyada paylaşılmasının ardından bir anda gündem konusu oldu. Bu arada, Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ görevlileri konudan haberdar olması üzerine gence anlamlı davranışlarından dolayı teşekkür etmek için kim olduğunu bulmaya çalıştığı öğrenildi.

Ayakkabısını çıkaran genç yoluna böyle devam etti.

Çocuğun ayağında ayakkabı olmadığını görünce hemen ayağından çıkarıp kendi giydirdi.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser