Azra bebek başkan amcasını sevdi

Azra bebek başkan amcasını sevdi

Ladik ilçesini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Şıhlı muhtarı Sezai Balcı'nın evine konuk oldu. Ziyaretin en anlamlı sevgisi ve buluşması minik Azra  ile oldu.

07 Şubat 2018 - 23:33

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ladik ilçesine ziyaret gerçekleştirirken Şıhlı mahalle muhtarı Sezai Balcı'nın evine konuk oldu. İlçede yürütülen projeleri, çalışmaları yerinde incelemek ve vatandaşlarla buluşmak için ilçe ziyaretlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, program arasında muhtar Balcı’nın evine çat kapı konuk oldu.

Aile bireyleri tarafından ağırlanan Başkan Yılmaz, muhtar Balcı’nın 5 aylık torunu Azra Tuğçe’yi görünce kucağına aldı, sevdi, onunla oynamaya başladı. Uzun süre Başkan Yılmaz, bebekle vakit geçirirken, “Cennet kokulu Azra” diye sevdi. Yılmaz, ziyaretle ilgili “Çay da çorba da bahane, insanın içini sevgi ısıtıyor. Ladik Şıhlı Muhtarımız Sezai Balcı'nın evine çat kapı misafir olduk. Evin küçük hanımı Azra Tuğçe de bize günün tüm yorgunluğunu unutturdu. Güzel misafirperverliği için muhtarımıza ve çok değerli ailesine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler halkımız, şehrimiz için hizmet ediyoruz. Onların gönlünün hoş olması hepimizi mutlu ediyor. Aza bebek içimizi, yüreğimizi ısıttı. Ne yapıyorsan geleceğimizin teminatı çocuklarımız için.” dedi.

Başkan Yılmaz, evinden ayrıldığı sırada bahçede bulunan kuzuyu kucağına alarak sevdi. Ziyarette renkli görüntüler yaşandı. 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'