• Reklam
  • Reklam
Bakan Elvan, Samsun’a önemli hizmetler yapılıyor

Bakan Elvan, Samsun'a önemli hizmetler yapılıyor

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

04 Nisan 2018 - 19:30

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, katıldığı 11’inci Kalkınma Planı Karadeniz Bölgesi İstişare Toplantısı sonrası Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Burada açıklama yapan Bakan Elvan, Samsun’un ekonomi, sağlık, tarım, eğitim ve turizm alanındaki potansiyelini ve avantajlarını anlattı. Elvan, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı'na gelerek, Başkan Hakan Karaduman ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Burada partililere hitap eden Bakan Elvan, “7 düvele karşı mücadele veriyoruz. Herkes ülkemize, Türkiye’mize saldırıyor. Afrin’e bir operasyon gerçekleştiriyoruz. Teröristlere karşı, terör örgütlerine karşı mücadele ediyoruz. Bu bile gelişmiş birçok ülkeyi rahatsız ediyor; ama biz ne yapıyoruz? Onların dediklerini değil, vatandaşımızın dediklerini yapıyoruz. Onların doğruları, bizim doğrularımız anlamına gelmiyor. AK Parti hükümetlerinin en büyük farkı, kendi kararını kendi veren ve halkıyla bütünleşen bir parti olmasıdır. Birilerinin telkinleriyle birilerinin yönlendirmeleriyle hareket eden bir parti değildir. 2002’de biz yola çıkarken, ne dedik? ‘Vesayet odaklarını tamamıyla ortadan kaldıracağız’ dedik. Artık bizim anlayışımızda vesayet yok. Halk ne diyorsa o var” dedi.

Bakan Elvan, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin kente önemli hizmetleri ve çalışmaları olduğuna dikkat çekerek, başarılı çalışmalardan dolayı kutladı.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sorunlara ortak çözüm
Sorunlara ortak çözüm
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri