Başkan Şahin’Den alın teri vurgusu

Başkan Şahin'Den alın teri vurgusu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, alın terine her zaman saygı gösterip gereğini yaptıklarını açıkladı.

02 Ekim 2018 - 11:36
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Memur-Sen'e bağlı sendika temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Programda, sendikal faaliyetlerle ilgili Başkan Şahin'e bilgiler veren Memur Sen İl Temsilcisi Necdet Güneysu, Samsuna yapılan belediye hizmetlerinden dolayı Memur-Sen camiası adına Başkan Şahin'e teşekkür etti. Başkan Şahin de sendika temsilcileri ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek,sendikalarla bugüne kadar hep uyum içinde çalıştıklarını ve çalışanın alın terine her zaman saygı gösterip gereğini yaptıklarını söyledi.

SENDİKAL MÜCADELE GEREKLİ

Türkiye’de sendikal mücadelede Memur Sen’in çok ciddi katkıları olduğunu ifade eden Şahin, “Özellikle yasal düzenlemelerin hayata geçirilmesinde Memur-Sen'in bire bir katkılarının olduğunu biliyoruz. Şehrimizde sizlerin yürüttüğü sendikal faaliyetlerde gerçekten takdire şayan. Bütün toplumsal meselelerde inisiyatif alan ve tavır belirleyen bunu da hak ve hakikat adına yapan çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum" dedi.

HAK ARAMADA ÖNCÜ UNSUR SENDİKA

Sendikaların hak arama noktasındaki en önemli unsurlar olduğunu da belirten Şahin,"Bizim ülke olarak, millet olarak birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız vardır. Son dönemde ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hep birlikte gördük. Ülkemizi yıkmaya yönelik olan karanlık oluşumlara karşı birlik ve beraberliğimizi perçinlememiz gerekir. Bunu sağlamak için de sivil toplum kuruluşlarına, sendikalara, derneklere büyük iş düşüyor. Bugün Türkiye'de, her alanda olduğu gibi  sendikalar hak arama noktasında büyük aşama kaydetti" ifadelerini kullandı. 

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi