Başkan Taşçı: Gereksiz eleştirenlere gülüp geçiyoruz

Başkan Taşçı: Gereksiz eleştirenlere gülüp geçiyoruz

Samsun Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yerel yönetim anlayışlarının Türkiye’de birçok belediyesine ilham kaynağı olduğunu belirterek, "Gereksiz eleştirilere ise gülüp geçiyoruz." dedi.

31 Mart 2018 - 15:49

Samsun Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yürütülen belediyecilik hizmetleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Atakum İlçesinin geleceğini inşa ettiklerini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, rutin belediyecilikte rekorlarla dolu bir dönemi geride bıraktıklarına dikkat çekerek, sosyal belediyeciliğin de öncüsü konumuna ulaştıklarını kaydetti. Başarılı belediyecilik anlayışlarının temelinde ‘Az laf, çok iş’ düşüncesinin olduğunu söyleyen Başkan Taşçı, “Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz diyoruz. Biz milletimizin sesini dinliyoruz, boş adamların boş seslerini değil” dedi.

VATANDAŞ NE DİYORSA, O

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yapılamayanların yapıldığı ve birbirinden önemli projelerin Atakumlularla buluştuğu bir 4 yılı geride bıraktıklarını belirterek, “İlçemizin geleceğini inşa ediyoruz. Rutin belediyecilikte rekor nitelikte hizmetleri vatandaşlarımızla buluştururken, sosyal belediyecilik alanında hayata geçirdiğimiz projelerle öncü oluyoruz. Bu anlamda en büyük gücü vatandaşlarımızdan alıyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız öneriler ve eleştiriler doğrultusunda projelerimizi hayata geçiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, siyasi hedefleri doğrultusunda bizleri eleştirenler de var tabi. Biz ‘Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz’ diyoruz. Eleştiriye açık bir yönetim anlayışımız var. Ancak gereksiz eleştirinin de gizli hayranlık olduğunu çok iyi biliyoruz. Şehrine bir tek çivi dahi çakmayanlar, şehrin geleceğini inşa edenleri eleştirince, bunun gizli hayranlık belirtisi olduğunu biliyoruz. Biz milletimizin sesini dinliyoruz, boş adamların boş seslerini değil” diye konuştu.

HEP İLHAM KAYNAĞI OLDUK

Türkiye’de birçok belediyenin, Atakum Belediyesinin projelerinden esinlendiğine dikkat çeken Başkan Taşçı, “Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası hizmet vermeye başladı. Ayrıca Osmanlı Hamamları ve Seyir Terası projelerimizi de tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Birbirinden önemli ve ilçemizde yaşayan herkesi yakından ilgilendiren 79 proje hayata geçirildi. Yerel yönetimlerde bir Türkiye markası haline geliyoruz. Birçok belediyenin ilham kaynağı haline gelen Atakum Belediyesi, halkına hizmeti her şeyin üstünde tutuyor. Bunun karşılığını da halkımızın bize gösterdiği destek ve duyduğu güven ile alıyoruz. Sürekli alandayız, hemşerilerimizle birlikteyiz. Atakumlu hemşerilerimiz emin olsun ki, bugüne kadar yaptıklarımız, yapacaklarımızın da teminatıdır. Bizim, Atakum’u Türkiye’nin yıldızı yapmak gibi bir hedefimiz var. Biz bu hedefe doğru yürümüyoruz, koşuyoruz” dedi.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tok, hastane personelini ağırladı
Başkan Tok, hastane personelini ağırladı
Mobilyada marka çağrısı
Mobilyada marka çağrısı