Başkan Togar, ilk okul gününde

Başkan Togar, ilk okul gününde

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının ilk gününde minik öğrencilerin okul heyecanını paylaştı.

18 Eylül 2018 - 10:43
Sponsorlu Bağlantılar---

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Her yıl olduğu gibi yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmen, öğrenci ve idarecilere başarı dileklerinde bulunup yeni okula başlayan öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılı telaşını ve heyecanını paylaşmaya çalıştıklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde öğrencilerimizle birlikte bizlerde okulların açılmasının tatlı telaşını ve heyecanını evlatlarımız ile birlikte paylaştık. Bu yıl benim oğlumda ilkokul birinci sınıfa başladı. Bizde onunla birlikte tekrar okula başlamış gibi olduk. Bizim gibi herkes çocukları ile birlikte bu tatlı telaşı ve mutluluğu paylaştı. Özellikle yeni okula başlayan birinci sınıflar ile anaokuluna giden öğrenciler çok daha özel. Hepimizin hedefi çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak” dedi.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi