Başkan Tok, 2023 hedefine koşuyor

Başkan Tok, 2023 hedefine koşuyor

İlkadım'da 2023 hedefine konaşan Başkan Erdoğan Tok, gönül ziyaretlerine ara vermeden devam devam ediyor.

21 Kasım 2018 - 14:47
Sponsorlu Bağlantılar---

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gönül ziyaretlerine ara vermeden devam ederken Çiftlik Mahallesi muhtarı ve esnafı ile buluştu.

Her gün olduğu gibi bugünde gönül ziyaretlerine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Çiftlik Mahalle Muhtarı Fatma Aksoy ve mahalle esnafı ile bir araya geldi. Kendi aldığı simit ile mahalle muhtarını ziyaret eden Başkan Tok; “İlkadım’ın her sokağında kendimi mahallemde ailemle bir arada hissediyorum” dedi. Muhtar ile gerçekleştirdiği buluşmanın ardından mahalle esnafı ile bir araya gelen Tok esnafa bereketli kazançlar dileklerini iletti.

Hizmetlerin daha başarılı olması ve ihtiyaçlara cevap verebilmesi noktasında her vatandaşımızın görüşü bizim için önemlidir diyen Başkan Tok; “Yapmış olduğumuz projelerimizde vatandaşlarımızın fikirlerini ve düşüncelerini yansıtan izler görebilirsiniz. İlkadım’ı vatandaşlarımızla birlikte inşa etmekten mutluluk duyuyorum. Ayrıca her mahalle ziyaretlerimizde esnaf kardeşlerimle de bir araya geliyor taleplerini dinliyorum. Çünkü bir toplumun en önemli unsurlarının başında gelen meslek grubu, esnaftır. Bulundukları şehir ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlarlar. Bu açıdan esnafın yeri hepimizin hayatında çok değerlidir. Biz yerel yönetimler olarak, her zaman yaşadıkları şehirle bütünleşen ve kendilerinden önce başkalarını düşünen esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Sorunlarının çözümü konusunda da elimizden geldiğince kolaylık sağlamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

İLKADIM'IN GELECEĞİ PLANLANIYOR

Mahalle sakinleri ve esnafın taleplerini dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Geride kalan 4,5 yıldan fazla sürede dev yatırımları bir bir hayata geçirdik. Vatandaşımızın ihtiyaç duyduğu her alanda başarılı hizmetler gerçekleştirdik. Bu kadar kısa bir sürede 20 yılda yapılamayanı yapmanın gururunu yaşıyoruz. Ancak her zaman ileriye bakarak günümüzün ihtiyaçlarının yanı sıra yarınlarımıza da fayda sağlayacak birçok projeyi planlamaya devam ediyoruz. İlkadım’ın potansiyelini ortaya çıkaracak 2023 vizyonumuz için çalışmalarımız devam ediyor. Dün olduğu gibi bugün de vatandaşlarımızla el ele, omuz omuza ve gönül gönüle geleceğin İlkadım’ını planlıyoruz” diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...