• Reklam
  • Reklam
Başkan Yılmaz Türkiye gündeminde

Başkan Yılmaz Türkiye gündeminde

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye’nin markalaşmış, en başarılı ve halkın gönlünde taht kuran belediye başkanları arasında gösterildi.

06 Nisan 2018 - 12:55

CNN Türk’te yayınlanan Türkiye Gündemi programında en iddialı ve başarılı belediye başkanları tartışıldı.

Sunuculuğunu Ahu Özyurt’un yaptığı Türkiye Gündemi programında yerel seçimler ve peşine takip edecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri başta olmak üzere bir çok konu görüşüldü. Türkiye’nin en önemli araştırma şirketi temsilcilerinin katıldığı programda yerel seçimlerde kimler aday olur, Kimler başarılı, uzun süre görevde olanlar değişecek mi ? gibi konular görüşüldü.

Andy-Ar Araştırma Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Acar, yaptıkları araştırmaları kamuoyuyla paylaştı. Uzun süredir görevde olan belediye başkanlarının AK Parti bünyesinde siyasette nasıl değerlendirileceği yönünde görüşünü açıklayan Faruk Acar, Türkiye’de uzun süredir görevde olan ve başarı grafiğini katlayarak ilerleten istisnai sayılı belediye başkanları olduğunu söyledi.

Özellikle Türkiye genelinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın bu konuda başı çektiğini ifade eden Acar, “Türkiye’de istisnai, bölgelerinde marka isimler var. Mesela 19 yıldır belediye başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz. Onun dışında da başka yok zaten. Çok başarılı değil, çok aşırı başarılı. Örnek veriyorum. Böyle markalar ve kendi bölgelerinde çok önde olan markalar var. Bu isimler önemli ve kalitesini, hizmetlerini, farkını her zaman ortaya koymuştur.” dedi

Genar Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş’da, çok aşırı başarılı belediye başkanları arasında Yusuf Ziya Yılmaz’ın öne çıktığını canlı yayında açıklarken, Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı da örneğe ekledi.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tok,
Tok, "İş Bilenin, Kılıç Kuşananın'
Sevdamızın Adı Tekkeköy
Sevdamızın Adı Tekkeköy