Bayanlar evinde kazanacak

Bayanlar evinde kazanacak

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Derebahçe Sosyal Tesislerinde, İlkadım Belediyesi ve İlkadım Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan kurslarda eğitim gören bayanlarla ve usta öğreticilerle bir araya geldi.

08 Mart 2019 - 16:56
Sponsorlu Bağlantılar---

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, MHP Kadın Kolları Başkanı Gürsen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman’ın katıldığı salonun hınca hınç dolduğu buluşmada Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bayanların bu özel gününü kutlayarak karanfil dağıttı.

Belediye olarak 5 yılda 255 milyon yatırım yaptıkları hizmetleri sırasıyla anlatan Başkan Erdoğan Tok, Yeni dönemde iddialı 46 projeyi de anlattı. İlkadım tarihinde yapılan hizmetten daha fazlasını son 5 yıllık dönemde yaptıklarının altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Çıraklık ve kalfalık dönemini geride bıraktık. Bu dönemde çok önemli projelere imza attık. Çıraklık dönemi ve Ankara’daki bürokratik dönemden de tecrübe edindik. Son dönemde de güzel işlere imza attık. İlkadım Belediyesinin toplam 25 yıllık bir geçmişi var. Biz bu geçmiş 25 yılda yapılan hizmetlerin daha fazlasını son 5 yıllık dönemimize sığdırdık.” diye konuştu.

“GELİŞTİRDİĞİMİZ HER PROJEDE KADININ YERİ VAR”

İlkadım’da bayanlara ayrıcalıklı hizmetler sunduklarını söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Hanım kardeşlerimize yönelik yaptığımız yatırımlara ara vermeden devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz ve planladığımız her projede hanım kardeşlerimizi düşünüyoruz. Önceki belediye başkanlığım döneminde Hanımlar Lokalimizi kadınlarımızın hizmetine sunarak onların sosyal yaşama bağlılığını sağlayan pek çok faaliyeti ile hizmete geçirdik. 6 dönüm alan üzerine inşa edilen Derebahçe Sosyal Tesislerinde bayanlara yönelik eğitim, sosyal ve sportif alanlarda çeşitli hizmetler sunmaktayız. Samsun'da hiçbir spor salonunda bulunmayan fitness, kondisyon ve spor aletlerinin bulunduğu Derebahçe Sosyal Tesisleri spor salonunda hanım kardeşlerimize rahatlıkla spor yapabilmelerine imkan sunduk. Eşsiz mimarisiyle kompleks bir hizmet alanına sahip olacak olan Yeni Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinde içerisinde bayanlara yönelik birçok hizmetin ve aktivitenin yapılacağı yepyeni, modern bir Hanımlar Kültür Merkezi yapıyoruz” dedi

 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...