• Reklam
  • Reklam
Buhar yönetimi semineri

Buhar yönetimi semineri

MMO Samsun Şubesi tarafından 'Buhar Üretilmesi, Tesisatta Yaşanan Problemler, Kondenstop Seçimi ve Buhar Tesisatlarında Enerji Geri Kazanım Örnekleri' semineri düzenlendi.

29 Mart 2018 - 15:09

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) işbirliği ile MMO Samsun Şube üyelerine yönelik “Buhar Üretilmesi, Tesisatta Yaşanan Problemler, Kondenstop Seçimi ve Buhar Tesisatlarında Enerji Geri Kazanım Örnekleri” semineri düzenlendi.

Samsun Şube ve TTMD işbirliği ile düzenlenen seminerde Makina Mühendisi Tarık Güner, Buhar Kazanları, Buharın Üretilmesi ve Kontrolü, Buhar Tesisatlarının Projelendirilmesi, Kondestop Seçimleri, Basınç Düşürücüler, Termostatik Vanalar gibi konularda kursiyerlerlere detaylı bilgi aktardı.

Seminerin ardından TTMD Samsun Temsilcisi Cem Gürel, tarafından Tarık Güner'e vermiş olduğu bilgiler için teşekkür belgesi verdi.

Açıklama yapan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Er “2018 - 2019 MMO Samsun Şube Çalışma Programı gereği üyelerimizin mesleki gelişimi ve güncel gelişmeleri takip edebilmesi adına eğitim ve seminerler düzenliyoruz. TTMD işbirliği ile seminerlerimiz devam edecek." dedi.

-

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sorunlara ortak çözüm
Sorunlara ortak çözüm
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri