Bülent Tezcan, Nedim Şener arasında sert tartışma

Bülent Tezcan, Nedim Şener arasında sert tartışma

Canlı yayında Gazeteci Nedim Şener ile CHP Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan arasında FETÖ'yü Pensilvanya'da ziyaret ettin etmedin tartışması yaşandı.

19 Temmuz 2018 - 23:25

CNN Türk'te yayınlanan Türkiye Gündemi programında Gazeteci Nedim Şener ile CHP Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan arasında sert tartışma yaşandı.

Bülent Tezcan, Şener'in geçmiş dönemde FETÖ ele başını Fethullah Gülen'in bulunduğu Pensilvanya'ya gittiği yönünde kelime söylediğini öne sürerek canlı yayına bağlandı. Nedim Şener, 'Ben öyle bir kelime söylemedim, sizi işletmişler dalga geçmişler' diye seslenirken, Tezcan 'Bana kimse FETÖ'nün  yanına gittin diyemez. FETÖ çetesiyle hiç yolum buluşmadı' yorumu yaptı.

'5 MİLLETVEKİLİNİN ABD'YE GİTTİĞİNİ SÖYLEDİM'

Karşılıklı bağrışmalar yaşanırken Şener; "Sizi işletmişler dalga geçmişler. Benim söylemediğim söze açıklama yapmayın. 5 milletvekilinin davetle gittiğini hatırlattım, oda  FETÖ'nün davetiydi. 15 Temmuzda'da aynısı yaptı tarzını bilirim. Daha önce Bank Asya, Zaman  Gazetesi'nin önündeydiniz. 
Haddi sınırı aşan bir siyasetçi. Ben Pelsilvanya'ya gittin FETÖ'yle görüştün demedim. Davete gitti dedim." açıklamasını yaptı.

FETÖ ÇETESİYLE HİÇ YOLUM BULUŞMADI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Ben Pensilvanya'ya gitmedim. Ahlaksız şekilde polimik yapmadım. Sadece ben değil çeşitli partilerden milletvekili heyetiyle gittim. ABD çeşitli kuruluşların toplantılarına gitti. Gezinin sponsoru ise devlet kurumlarıydı. FETÖ'ye bir alışveriş içinde olmadık. Bana kimse FETÖ ilgili bir şey söyleyemez. FETÖ'nün mağdurlarının hakkını hep savunduk. Konuşmanın ortasında iftira atma. FETÖ çetesiyle hiç yolum buluşmadı. Ne Pensilvanya ya gittim nede onu gördüm." dedi.
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser