Ceketi asıp oturmak yok

Ceketi asıp oturmak yok

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Milletvekili seçilip Ankara’ya gittiğimizde öyle ceketi asıp oturmak yok.” dedi.

22 Haziran 2018 - 00:48

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarını Atakum ilçesinde devam etti.

Sabah saatlerinde Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden Yusuf Ziya Yılmaz, işçilerle buluştu, ardından Lozan Caddesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Halk buluşmasında Yılmaz, esnafla sohbet etti, vatandaşların hal ve hatırını sordu.
24 Haziran’da destek isteyen Yılmaz, girdiği bir dönercide döner kesti, vatandaşlara ikram etti. Tramvaya binen ve son durakta bulunan tesislere kadar giden Yılmaz, burada çalışanlar ve vatandaşlarla sohbet etti.
Programında açıklamalarda bulunan Yusuf Ziya Yılmaz, 19 yıldır Samsun’u geleceğin şehri yapmak için büyük çaba harcadıklarını, çok büyük mesafeler kat ettiklerini söyledi.

ÖYLE CEKETİ ASIP OTURMA YOK 

“Ben Büyükşehir Belediye başkanlığından ayrılmış olabilirim, benim kafamın zihnimim büyükşehirden ayrılmasına imkan yok.” diyen Yılmaz, “Şehirde ne yapılıyor ne ediliyor bütün ayrıntılarına kadar hakimim. Arabanın camından baktığımda bütün kodlarıyla yapılan çalışmaları görüyor, takip ediyorum. Çünkü ömrümüzü veriyoruz bu şehre. Bu şehri çocuklarımıza emanet edeceğiz. Ben buradayım yani milletvekili de olsam da gidip Ankara'da ceketi asmak yok. Oturmayacağız çalışacağız. Haftanın 4 günü Samsun'da, 3 günü Ankara’da olacağız. Yoğun bir şekilde halkımıza hizmet etmeye devam edeceğim. Yine hep beraberiz birlikteyiz. ”dedi.
Türkiye’nin, hükümetin verdiği mücadelelere de değinen Yılmaz, yeni sisteme tam geçişle Türkiye’nin çağ atlayacağını sözlerine ekledi.

Seçim çalışmalarına AK Parti İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk ve teşkilat üyeleri katıldı
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var