Çocuklar geleceğimiz projesi

Çocuklar geleceğimiz projesi

İl Gençlik Kolları  Sosyal Politikalar Birimi tarafından,  " Camiler Neşemiz  Çocuklar Geleceğimiz"  projesi kapsamında bazı camilerde program  gerçekleştirildi.  

31 Ağustos 2018 - 22:18
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları sosyal faaliyetlerine devam ediyor. İl Gençlik Kolları  Sosyal Politikalar Birimi tarafından,  " Camiler Neşemiz  Çocuklar Geleceğimiz"  projesi kapsamında bazı camilerde program  gerçekleştirildi.   AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Cem Emre Çakan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, program kapsamında Canik Gaziosmanpaşa Merkez Camii ve İlkadım Aksa Camii Yaz Kur’an Kurslarında eğitim gören çocukları ziyaret etti. Programda çocuklara çeşitli ikramlarda bulunan Başkan Çakan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  dereceye girenlere de  bisiklet hediye etti.

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, "Proje kapsamında  yaz döneminde camilerde kuran kursu eğitimi gören çocuklarımızı aralıklarla ziyaretler gerçekleştirerek ikramlarda bulunduk. Kurs dönemi sonunda ise programı icra ettiğimiz camilerden biri olan İlkadım ilçemizdeki Aksa Camii Kur'an kursu öğrencilerinden  en başarılı 10 öğrenciye bisiklet hediye ettik.Bu projeyi gerçekleştirirken  camilerin bulunduğu mahallelerin sosyal ve ekonomik durumlarınıda baz alarak hareket ettik.Bu proje ile edindiğimiz amaç çocuklara camii sevgisini aşılamak ve Kur'an-ı Kerim öğrenmeye teşvik etmektir. Kur'an-ı Kerim öğrenen kardeşlerimizi tebrik ediyorum" dedi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi