Çorum’da mezarlıktaki görülen kız bulundu 

Çorum’da mezarlıktaki görülen kız bulundu 

Günlerdir Türkiye gündeminde yer alan Çorum’da mezarlıkta gece görünen kız çocuğu bulundu. Doğa üstü olaylar olarak tanımlanan mezarlıkta ağlayan kızın ruhsal sorunları olan biri olduğu açıklandı.

11 Mayıs 2018 - 18:31

Çorum'da bir hafta içinde 5 gece üst üste görülen ve şehri ayağa kaldıran mezarlıktaki gizemli kız olayı çözüldü.
Ulu Mezarlığı'nda bulunan bir mezarın başında ağlayan ve konuşan genç kızın görüntüleri çekilmiş ve gizemli olay olarak kamuoyuna yansıtılmıştı. Kimse ne olduğuna anlam veremezken, sır perdesi ise yapılan çalışma sonrasında aydınlığa kavuşturuldu. Mezarlıkta görünen ismi açıklanmayan kızın ruhsal sorunlar yaşadığı, hastanede şuan tedavi edildikten sonra emniyetteki işlemlerinin ardından ailesine teslim edildiği açıklandı.

MEZARLIKTA SİYAH GİYİMLİ KIZ

Çepni Mahallesi'ndeki Ulu Mezarlığı görevlileri ve çevresinde işyeri bulunan vatandaşlar 26 Nisan gecesi, siyah kıyafetli, ayağında kırmızı ayakkabıları olan bir genç kızı mezarlıkta gördü. Fatma Çiftçi'ye ait mezarın başında oturup konuştuğu ve ağladığı görüldü. 27, 28 ve 29 Nisan geceleri de genç kız aynı mezarın başında ağlarken görülmesinin ardından videosu çekildi. Kendisine doğru gidildiği sırada kaybolması ise sır perdesi olarak yorumlandı.
Çorum’da olayın duyulması üzerine ruhani olay olarak algılanmasıyla vatandaşlar her gece mezarlıkta nöbet tutmaya başladı. Hatta mezarının üzerine, 'Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak' yazılı not kağıdı bile bırakıldı.

GİZEMLİ KIZ YENİDEN ORTAYA ÇIKTI 

Tüm bu gelişmeler yaşanırken gizemli kız, 1 Mayıs gecesi yeniden ortaya görüldü. Mezarın başına gelen genç kız, olayı takip eden polis tarafından fark edildi ama son anda elinden kurtulup kaçtı.
Mezarın bulunduğu yere kamera konulurken, mezarlıktaki ağaçlar dahi her taraf arandı. Kızın kimliği ise bir türlü tespit edilemedi.

MEZARLIĞA YAKIN EVDE BULUNDU

Ulaşan bilgiye göre, soruşturmayı derinleştiren emniyet güçleri gizemli kızı, mezarlık yakınlarındaki evinde buldu. Güvenlik kamerası görüntülerinden de kim olduğu tespit edilmesi üzerine ismi gizli tutulan kızın ruhsal sorunları nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Daha sonra emniyetteki işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi. Genç kızın mezarlığa daha öncede çok defa gittiği ve ailesi tarafından evine götürüldüğü öğrenildi.
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çukur dizini bitecek mi final ne zaman yapacak
Çukur dizini bitecek mi final ne zaman yapacak
Naz Elmas kendisinden 16 yaş büyük Erol Özmandıracı ile evlendi
Naz Elmas kendisinden 16 yaş büyük Erol Özmandıracı ile evlendi