Cumhurbaşkanı Samsun’dan mutlu ayrıldı

Cumhurbaşkanı Samsun'dan mutlu ayrıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'dan mutlu ayrıldığını söyledi.

29 Mart 2018 - 13:58

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’da yaptığı miting ve kongreye Ladik ilçesinden katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Türkiye’nin kurtarıcısı ve yükselişin mimarı genel başkanımız, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Samsun’dan mutlu ayrıldı. Onun açtığı yolda hizmetlerimizi Samsun ile kavuşturuyoruz. Bizlere büyük bir örnek olan cumhurbaşkanımızın kurduğu bir partinin neferi olmaktan ne kadar övünsek azdır. Samsun son 15 – 20 yılda çok büyük yatırımları çekerek çağ atladı. Bundaki en büyük faktör tabii ki AK Parti iktidarıdır. Biz bu yatırımların Samsun’a buluşturulması için büyük çaba harcadık. Şimdi de Samsun’umuzun sorunsuz bir şehir olması için çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz süreç daha fazla çalışmamızı gerektiriyor. ‘Bizim rakibimiz yok’ düşüncesine kesinlikle kapılmamamız gerekiyor. Çünkü derdimiz sadece seçim kazanmak değil, milletimizin gönlünü kazanmak. Sizlerin de bu düşünceler ile partimizi savunacağınıza inanıyorum” dedi.

Başkan Yılmaz, gençlik kollarından il başkanlığı görevine geldiği sürece kadar AK Parti’ye büyük katkılar sağlayan Recep Dirican’a ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti. 
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pamukkale Üniversitesi Rektörü Bağ, hakkında karar
Pamukkale Üniversitesi Rektörü Bağ, hakkında karar
İzmir'de suya zam 
İzmir'de suya zam