Doktorun başına parke taşı ile vurdu ağır yaraladı

Doktorun başına parke taşı ile vurdu ağır yaraladı

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü'nde çocuğunun ateşinin düşmemesi üzerine doktorla tartışan baba parke taşı ile acil servisin içinde başına vurup ağır yaraladı.

18 Temmuz 2018 - 10:57

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü'nde doktora parke taşı ile saldırı gerçekleşti. Ağır yaralanan doktor hemen ameliyata alındı.

Harran Üniversitesi Osmanbey Kampusu içerisinde yer alan Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Bölümü'nde dün gce meydana gelen olayda, yüksek ateş şikayetiyle hastaneye getirilen çocuk, hemen serviste tedavi altına alındı. Yapılan müdahaleye rağmen bir türlü ateşi düşmeyen çocuğun babası Abdulkadir K., kendisine gerekli cevabı vermediğini iddia ederek nöbetçi doktor Bahaddin Ahmet Yalçın ile tartışmaya başladı. Kısa sürede tartışmanın büyümesi üzerine Abdulkadir K., bulduğu parke taşını doktorun başına vurarak kafasında parçaladı.

Saldırıya uğrayan Dr. Yalçın kanlar içersinde yere yığılırken, öfkeli baba ise hasta yakını ve sağlık görevlileri tarafından müdahale edilerek engellendi. Ağır yaralanan Dr. Yalçın meslektaşları tarafından sedyeye konularak ameliyata alındı. Öfkeli baba Abdulkadir K. ise gözaltına alındı.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser