Durmuşoğlu, İlk hedefimiz gönülleri kazanmak

Durmuşoğlu, İlk hedefimiz gönülleri kazanmak

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Hakan Durmuşoğlu, “Siyasette ilk hedefimiz gönülleri kazanmak, bunun için çok çalışacağız, halka hizmete odaklanacağız.” dedi.

03 Mayıs 2018 - 18:58

24 Haziran Seçimlerinde AK Parti’den Milletvekili A. Adayı olan İnşaat Mühendisi Hakan Durmuşoğlu, teşkilatlarla tanışma, bütünleşme ve hizmet için destek çalışmalarını Havza ilçesinde sürdürdü.

İlçe başkanlığında Havza AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ve teşkilat üyelerini ziyaret eden milletvekili A. Adayı Hakan Durmuşoğlu, teşkilat mensuplarıyla tanıştı, destek istedi.

AK Parti’nin siyasetin dürüst, ahlaklı, hizmet odaklı bir okulu olduğunu belirten Milletvekili A. Adayı Hakan Durmuşoğlu, Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset anlayışının, halka hizmet seferberliğinin ülkede büyük değişim ve dönüşümler yaşattığına dikkat çekti.

Siyasette kendilerinin de bu hedefleri ve siyaset anlayışını benimseyerek yola çıktıklarını ifade eden Durmuşoğlu, “Siyasette ilk hedefimiz gönülleri kazanmak, bunun için çok çalışacağız, halka hizmete odaklanacağız. Teşkilatlarımız hepimizin eli kolu, büyük bir yükü üstlenen bölümü.  Fedakarca çalışan parti mensuplarımız.  Onlarla tanışmak aynı davaya hizmet etmek bizim için büyük bir onur. Adaylık sürecinde yanımızda görmek bizleri onurlandıracaktır.” dedi.

Havza AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ise Hakan Durmuşoğlu’na aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'