Eğitim gönüllülerinden ziyaret

Eğitim gönüllülerinden ziyaret

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV),  eğitim faaliyetlerine destek veren Samsun Büyükşehir Belediyesi teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

27 Şubat 2018 - 19:23

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Genel Müdürü Sait Tosyalı, Samsun’da yürüttükleri eğitim faaliyetlerinde en büyük desteği veren Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ve nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Turmepa Deniz Temiz Derneği Genel Koordinatörü Tuncer Üçüncüoğlu ile TEGV Samsun Eğitim Parkı Yöneticisi Nehir Günay’nın katıldığı ziyarette TEGV heyeti, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel’le bir araya geldi.

Ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim faaliyetlerine büyük destek verdiğini belirten TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, yardım ve katkılarından dolayı Öncel nezdinde Başkan Yusuf Ziya Yılmaz ve yönetimine teşekkür etti. Eğitim çalışmaları hakkında Genel Sekreter Öncel’e bilgi veren Genel Müdür Tosyalı, çocukların en şekilde eğitilip geleceğe hazırlanmasında birlikte çalışmalar yürütecekleri için memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Farklı becerilere sahip olarak dünyaya gelen tüm çocuklara kendi potansiyellerini ve yeteneklerini keşfetmelerine fırsat tanımayı amaçlayan TEGV, bunun için, çocuklara güvende hissettikleri, düşünce ve duygularını özgürce ifade edebildikleri, yaratıcılıklarını ortaya koyabildikleri ve aktif biçimde öğrendikleri bir alan sunuyor. Matematik, Fen, Okuma, Sanat ve Bilişim eğitim programlarıyla, çocuklara hem kendilerini ifade edebilme fırsatları sunuyor, hem de aktif, etkinlik temelli ve eğlenceli biçimde öğrenmelerini sağlıyor.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'