Erdoğan: Geldiğimiz noktada salgını yatay seyre geçirmeye...

Erdoğan: Geldiğimiz noktada salgını yatay seyre geçirmeye başladığımızı görüyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınıyla ilgili olarak, "Ramazan ayı boyunca da tedbirlere en üst düzeyde riayeti sağlayarak, inşallah, bayram sonrası ülkemizin normal hayata geçişini hedefliyoruz" şeklinde konuştu. Erdoğan ayrıca gelinen noktada salgının yatay seyre geçmeye başladığını söyledi.

21 Nisan 2020 - 20:02
Sponsorlu Bağlantılar---

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MYK öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Koronavirüs salgınını yatay seyre geçirmeyi başardık" ifadelerini kullandı.


Gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye olarak, dünyanın tamamı gibi, koronavirüs salgını ile yoğun bir mücadele içindeyiz. Temelde bir sağlık sorunu olan bu salgın, ekonomik sonuçları itibarıyla İkinci Dünya Savaşı'ndan sonraki en büyük kriz haline dönüşmüştür. Geldiğimiz noktada salgını yatay seyre geçirmeye başladığımızı görüyoruz.


"BAYRAM SONRASI NORMAL HAYATA GEÇİŞİ HEDEFLİYORUZ"


Ramazan ayı boyunca da tedbirlere en üst düzeyde riayeti sağlayarak, inşallah, bayram sonrası ülkemizin normal hayata geçişini hedefliyoruz. Türkiye, İkinci Dünya Savaşından beri ilk defa, küresel düzeydeki bir yeniden yapılanma sürecinin merkezinde yer alma fırsatı elde etmiştir.


"GÜÇLÜ SAĞLIK ALTYAPISI"


Bizim diğer ülkelerden farkımız, hem güçlü bir sağlık altyapısına sahip bulunmamız hem de gereken tedbirleri vakitlice almış olmamızdır."

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...