Erdoğan Tok, çocuklarımız geleceğimizin teminatı

Erdoğan Tok, çocuklarımız geleceğimizin teminatı

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Geleceğimiz için çocuklarımızın en iyi eğitimi alması önemli"

18 Eylül 2016 - 14:32

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının başlayacak olması nedeniyle yaptığı açıklamada, Türkiye'nin geleceği için eğitimin önemine dikkat çekti.

Yerel yöneticiler olarak belediye görev alanı içindeki okullara gerekli alt yapı noktasında her türlü desteği sağladıklarını belirten Erdoğan Tok, "Genç nüfusumuzun yüksek olduğu İlkadım İlçemizde eğitim ve öğretim çok önemli bir kamu hizmet dalıdır. Çünkü geleceğimizin daha aydınlık olması, çocuklarımızın ve gençlerimizin çok iyi eğitilmesine, geleceğe çok iyi şekilde hazırlanmalarına bağlıdır" dedi.

Eğitimin çok önemli ve büyük sorumluluk gerektirdiğini dile getiren Başkan Erdoğan Tok, "Yerel yönetimler olarak eğitim kurumlarımızla her daim iletişim içerisinde çalışmalarımız sürdürüyoruz. Eğitimin yapılması konusunda yerel yönetimlere büyük işler düşmektedir. Biz de bu doğrultuda planlamalarımızı yapıyoruz.  Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır" şeklinde konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık, gıda ve tarımın değeri görüldü
Sağlık, gıda ve tarımın değeri görüldü
Sakarya'da havai fişek büyük patlama
Sakarya'da havai fişek büyük patlama