Fenerbahçe-Beşiktaş maçı ertelendi

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı ertelendi

Türkiye Ziraat Kupası Yarı final Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylar ve kavga nedeniyle maç iptal edilerek ertelendi. Şenol Güneş yaralandı, büyük kavga çıktı.

19 Nisan 2018 - 22:14 - Güncelleme: 19 Nisan 2018 - 22:55

Türkiye Ziraat Kupası Yarı final maçında Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylar ve kavga nedeniyle maç iptal edilerek ertelendi. Hakem Mete Kalkava yaptığı görüşmelerin ardından maçı erteleme kararı aldı.

Şenol Güneş'in ise hastaneye kaldırıldı.

SAHA OLAYLARI 

Şenol Güneş'in başına cisim isabet etti futbolcular birbirine girdi

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında büyük derbi de olaylar çıktı. Şenol Güneş tirübünden atılan cisim başına isabet etmesiyle ile yaralandı yere düştü. Soyunma odasına girişte iki takım futbolcuları birbirine girdi.

Türkiye Ziraat Kupası Yarı final maçında Fenerbahçe-Beşiktaş maçında büyük derbi de olaylar çıktı. Şenol Güneş tirübünden atılan cisim başına isabet etmesiyle ile yaralandı yere düştü.

Soyunma odasına girişte iki takım futbolcuları kavga etti.

OLAYLAR NASIL OLDU 

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, yedek kulübesi önünde bulunduğu sırada tribünlerden atılan yabancı madde başına isabetti. Bunun üzerine tecrübeli teknik direktör yaralandı yere düştü. Tolga tribündeki taraftarlarla tartışmaya başladığı sırada Şenol Güneş, hemen soyunma odasına götürülerken tıbbi müdaheleye başlandı.

Maçın hakemi Mete Kalkavan, karşılaşmayı durdurdu. Bu sırada soyunma odasına giden Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı oyuncular bazı güvenlik görevleriyle sözlü başlayan tartışması kavganın fitili ateşlendi. İki takımın oyuncuları bu sırada birbirine girdi. Teknik heyet ve görevliler araya girdi, oyuncuları sakinleştirmeye çalıştı. Çevik kuvvet oyuncular arasına barikat oluşturdu.

Kavga soyunma odası koridorunda da devam ettiği görüldü. Futbolcular güçlükle sakinleştirilirken,  küfürleşmeler uzun süre devam etti. Futbolcuların soyunma odalarına sokulmasıyla kavga durdu.

Güvenlik güçleri koridoru kapatarak güvenliği sağladı, hakem Mete Kalkavan yaşanan olaylar üzerine maçı tatil etti.

TRİBÜNLERDEN BÜYÜK TEPKİ 

Kendini bilmez bazı taraftarların yaptığı davranış nedeniyle başlayan kavga ardından büyük tepkiler yükseldi. Futbolclara ve tribüden cisim atanlara diğer taraftarlar sert tepki gösterdi. Maçın tatil edilmesiyle protestolar yaşandı..

Şenol Güneş'in ise başına 5 dikiş atıldı, hastaneye kaldırıldı.

Futbol yorumcuları, yaşanan kavgayı ve tribünden atılan csimlerle ilgili ağır eleştirilerde bulundu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Biyokütle enerji santraline meclisten onay
Biyokütle enerji santraline meclisten onay
Barış Pınarı Harekatı'nda Suriye'de Astsubay Ahmet Topçu şehit düştü
Barış Pınarı Harekatı'nda Suriye'de Astsubay Ahmet Topçu şehit...