GameStop Xbox One X oyunu için ön siparişe başladı

GameStop Xbox One X oyunu için ön siparişe başladı

GameStop, 20 Eylül'de başlayacak olan Xbox One X standart baskısında ön siparişler sunacağını açıkladı .

20 Eylül 2017 - 02:34 - Güncelleme: 21 Eylül 2017 - 02:00

GameStop, 20 Eylül'de başlayacak olan Xbox One X standart baskısında ön siparişler sunacağını açıkladı . Miktarların kısıtlı olması muhtemel. Perakendeci ayrıca, mevcut konsolunu yeni sisteme satan PowerUp Rewards üyelerine 200 Dolar'a varan kredinin yanı sıra isteğe bağlı nakit paketler de sunacak.

25 Ağustos güncellemesi: Xbox One X'ü ön sipariş vermekte sorun yaşadıysanız, bunun sebebi olabilir: Microsoft şimdiye kadar en hızlı ön sipariş edilen Xbox konsolu olduğunu açıkladı . Akrep Sürümü çoğunlukla satılmış gibi görünüyor - ancak şu anda stokta olmayan perakendecilere check-in yaparak şansınız olabilir. Microsoft, standart baskının ön siparişleriyle ilgili ayrıntıların Eylül ayının bir noktasında paylaşılacağını söyledi. Daha fazla bilgi aldığımız için rapor vereceğiz.

23 Ağustos güncellemesi: Perakendeciler, ara sıra, son gün boyunca ön siparişleri çevrimiçi olarak geri getiriyorlar. Bu yazı geldiğinde , Hedef , tekrar uzun süre dayanamayacakları halde, onları tekrar stoklarına geri döndürür. Olduğu gibi kısaca yeniden ortaya çıkmışlardır SNES Classics, , periyodik şanslı olsun görmek için aşağıda bağlantısı perakendeci listeleri kontrol değerinde olabilir. Akrep Baskısının yalnızca ön siparişle hazır olacağını aklınızda bulundurun, ancak sistem işlevsel olarak standart Xbox One X modeliyle aynıdır.

Orijinal Hikaye: Microsoft'un Gamescom canlı akışı bugün beklenen haberi getirdi: Xbox One X ön siparişleri artık canlı . Aşağıda, sistemin nasıl ve nereden ön sipariş verileceği ile ilgili temel ayrıntıları bulacaksınız. Daha fazla sayıda perakendeci ön siparişlerini çevrimiçi hale getirirken bunu güncellemeye devam edeceğiz. Xbox One X 500 Dolar /  449 Euro / AU Dolar 649 için 7 Kasım'da dünya çapında başlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Birecik'te feci kaza 2 ölü, 2 yaralı
Birecik'te feci kaza 2 ölü, 2 yaralı
Bülent Tezcan, Nedim Şener arasında sert tartışma
Bülent Tezcan, Nedim Şener arasında sert tartışma