Genç isim Muhammed Kanat İlkadım’a aday

Genç isim Muhammed Kanat İlkadım'a aday

AK Parti'nin kuruluşundan günümüze kadar çeşitli kademelerinde görev alan Muhammed Mustafa Kanat, İlkadım'da Belediye Başkan aday adayı oldu.

14 Kasım 2018 - 12:37
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti'nin kuruluşundan günümüze kadar çeşitli kademelerinde görev alan Muhammed Mustafa Kanat, İlkadım'da Belediye Başkan aday adayı oldu.

Gazi Devlet Hastanesi'nde idari Koordinatör olarak görev yapan Sosyolog  Muhammed Mustafa Kanat, Ak Parti'den İlkadım Belediye Başkanlığı'na talip oldu.  Başvurusunu AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına yapan Muhammed Mustafa Kanat, halka ve hakka hizmet vurgusu yaptı. 

Siyasi hayatına AK Parti'de başladığını anımsatan Kanat, "Cumhurbaşkanımız, Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan 14 Ağustos 2001 de AK Partimizi kurarken omuzlarında ağır bir yük, vatan sevdası, millet sevdası, büyük Türkiye sevdası  vardı. Bende o yıllarda bu sevdaya ortak olmak istedim ve AK Partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım.  Rabbim nasip eyledi 2008 yılında AK Parti ilkadım gençlik kolları kurucu başkanı oldum ve 2012 yılına kadar görev yaptım.  Bugün İlkadım Belediye başkan aday adayı olarak halkımızın karşısıda bulunuyorum. Rabbim inşallah nasip eyler, hayırlı eyler, niyetimiz halistir  ve muaffak eyler.  İlkadım belediye başkanı olarak güzel hizmetlere imza atarız. Hayatım boyunca hep şunu yaptım siyasi hayatımda ve idarecilik yaptığım dönemlerde, heybemde dualar biriktirdim, insanlar biriktirdim ve dualar niyet ettiğim hedeflerime ulaşmama vesile oldu. Biz bir yola çıktık inşallah Mevlam nasip eyler İlkadım Belediye başkanı olarak halkımızla teşkilatımızla birlikte projeler ve çalışmalar içerisinde oluruz. Nasip olmaz ise de AK Partimizi ve Genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ı güçsüz bırakmamak adına var gücümüzle bu davaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu bir siyasi erdemin gerekliliğidir, bu bir AK Parti misyonunun gerekliliğidir. Ben sizlerden destek ve dualarınızı  bekliyor  31 Mart yerel seçimlerimizin İlçemize, Samsunumuza, Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum."

 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...