Gönül belediyeciliği bizim işimiz

Gönül belediyeciliği bizim işimiz

Muhtarları ziyaretlerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahallerde gönül köprüleri kuruyor.

01 Kasım 2018 - 16:29
Sponsorlu Bağlantılar---

Muhtarları ziyaret etmeye devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, muhtarlarla birlikte çevre esnafını ziyaret ediyor dertlerini ve taleplerini yerinde dinliyor.

Başkan Tok, bir günde iki mahalleyi birden gezerek adım atmadık cadde sokak bırakmadı. Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik ve Yaşardoğu Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu’yu ziyaret eden Başkan Tok, Bütün çabamız daha yaşanabilir bir İlkadım içindir. Bunun için de gece gündüz çalışıyoruz.” dedi.

“İLKADIMLI YAŞADIĞI KENTİ SEVMELİ”

Sos­yal be­le­di­ye­ci­lik ala­nın­da İlkadım’a sun­duk­la­rı hiz­met­le­ri bir­çok be­le­di­ye­nin ör­nek al­dı­ğı­nı ifa­de eden İlkadım Be­le­di­ye Baş­ka­nı Tok, "Hiz­met pla­nı­mı­zı oluş­tu­rur­ken hem­şe­ri­le­ri­mi­zin mem­nu­ni­ye­ti­ni göz önün­de bu­lun­du­ra­rak ha­re­ket edi­yo­ruz. Bu sa­ye­de top­lu­mun her ke­si­mi­ne be­le­di­ye hiz­met­le­ri­ni gö­tü­rü­yo­ruz. Genç­le­rimize ay­rı hiz­met­ler, ha­nım kar­deş­le­ri­mi­ze ay­rı hiz­met­ler, yar­dı­ma muh­taç ai­le­le­ri­mi­ze yö­ne­lik ay­rı hiz­met­le­ri­miz var. Gerek kentleşme, sosyal ve kültürel projeler noktasında gerekse çocuk ve kadınların yararlandığı sosyal faaliyetlerde bütün belediyelere örnek teşkil edecek önemli başarılarımız var. Gönül belediyeciliği bizim işimiz, insanları mutlu etmek, huzurlu kılmak yaşadığı çevre ile duygusal bağ kurmasını sağladık. İlkadımlı yaşadığı kenti sevmeli, bizde tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yapmaya devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

TOK, “BİZ BU İŞİ SEVEREK YAPIYORUZ”

Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik ve Yaşardoğu Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu ile birlikte Kışla Mahallesinde Yeni yapılacak camii alanını gezen Başkan Tok, Yapılacak cami alanında incelemelerde bulunarak cami yapımına destek sözü verdi. Başkan Tok, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Seyyid Kutbiddin ve Yalı Camii gibi İlkadım’ın tarihi camilerine yaptığımız yatırımların yanı sıra belediye olarak ilçemizde bulunan her camimize destek oluyoruz. Camilerimizin gerek çevre düzenlemesini gerek abdest yerlerini yeniden inşa ediyor, camimiz eksikliklerini gideriyoruz. Bunun birlikte İlçemizde yapımına devam eden bittiğinde Türkiye’ye örnek olacak Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliye ’sini inşa ediyoruz. Bizler bu işi severek yapıyoruz” diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi