’Gönülleri fethetmek için hazırım’

'Gönülleri fethetmek için hazırım'

AK Parti İlkadım Belediye başkan aday adayı Muhammed Mustafa Kanat, "Gönülleri fethetmek büyük emek ister, özveri ister, bu çok zor bir iştir, zor göreve talebim." dedi.

03 Aralık 2018 - 23:23
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti İlkadım Belediye başkan aday adayı Muhammed Mustafa Kanat, aday adaylığı süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"İnşallah AK Partimiz uygun görür, aday gösterilirsem ve halkımızda teveccüh gösterirse, sorunlarını birlikte konuşacağımız ve birlikte çözüm üreteceğimiz bir belediye yönetim biçimiyle başarılı çalışmalara hep birlikte imza atacağız" mesajı veren Kanat, "Önemli olan birlik ve beraberliğimizi toplumumuzun tüm katmanlarında tesis etmektir. Amacımız; kamu binalarımızı, belediyemizi, herkesin sahiplendiği gönül diyarlarına çevirmektir. Önemli olan çıktığımız bu yolda bize güç ve kuvvet veren vatandaşlarımızın hayır duası ve tebessümü olacaktır. Aday Adaylığı açıklamamın ardından bizi her yönüyle bu göreve yakıştıran, destek veren canı gönülden destekleyen İlkadım ilçemizin güzel insanlarına ve teşkilatımızın tüm kademelerine teşekkür ederim." diye konuştu.

Muhammed Mustafa Kanat kimdir?

1983 yılında Samsun ilkadım ilçesinde doğdu. Aslen Kavak ilçesindendir.

Üniversite lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamladı.

Siyasi hayatına 2002 yılında  AK Parti ile başlayan Muhammed Mustafa Kanat;  2009 yılında AK Parti İlkadım ilçe kurucu gençlik kolları başkanı olarak atandı, 3 yıl kadar görev yaptı. Siyasette görev yaptığı süre içerisinde; Bir çok önemli sosyal ve kültürel faaliyeti hayata geçirdi. Sivil toplum kuruluşlarında görevler aldı ve ortak projeler geliştirdi. Kamuda; Gazi Devlet Hastanesinde İdari Koordinatör olarak 4 yıl kadar yöneticilik  görevinde bulundu. Evli olup, bir çocuk babasıdır

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...