Güler’den Mırık’a destek

Güler'den Mırık'a destek

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, Samsun AK Parti Milletvekili aday adayı Ramazan Mırık’a adaylık yolunda destek verdi

08 Mayıs 2018 - 11:12 - Güncelleme: 08 Mayıs 2018 - 11:18

 AK Parti milletvekili aday adayı Ramazan Mırık, geçen dönem yönetiminde yer aldığı Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler’i, SATEM Başkanı Mevlüt Oral ile birlikte ziyaret etti.

 Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ramazan Mırık, “Esnafın içerisinde yetişerek, meşakkatli siyaset yoluna çıkan bir kardeşiniz ve  AK Parti milletvekili aday adayı olarak huzurunuza geldim. Esnaf kardeşlerimin sorunlarını çok iyi biliyorum. Birlik Başkanım olarak sizde iyi biliyorsunuz ki; gerek SATEM yönetim kurulu üyesi olarak, gerekse birlik yönetiminde bulunduğum dönemde esnafımızın hak ettiği değere ulaşabilmesi için gereken yasal düzenlemelerin yapılması adına defalarca Başkanlarımla birlikte Ankara’ya gittik. Bakanlarımızla görüşmeler yaptık. Mücadelenin içerisinde bizzat bulundum. Esnaf kardeşlerimiz için yapılacak çok iş var. Allah nasip ederde milletvekili görevi alırsam, Samsun esnafının Ankara’da haklarını savunan, mücadele eden, ulaşılabilir bir vekilleri, kardeşleri olacaktır. Ben çok iyi biliyorum ki, esnaf kalkınmadan ülke kalkınmaz. Türkiye’nin refahı için esnafın kalkındırılması gerekmektedir.” dedi.

SESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; şöyle konuştu:

“Bizden biri olan Ramazan Mırık’ı tebrik ediyor, çıktığı yolda başarılar diliyorum. Kendi içimizden, yönetimimizden bir kardeşimizin milletvekili aday adayı olması beni ve oda üyelerimizi memnun etti. Ramazan kardeşimizin çalışkan ve dürüst olduğunu ve en önemlisi gerçek anlamda milletvekili olmayı hak eden birisi olduğunu burada ifade etmek istiyorum. Esnafımızın haklarını savunma ve bizi temsil  noktasında, çok büyük kazanımlara vesile olacağından hiç şüphem yok. Birlik Başkanı Hacı Eyüp Güler olarak söylüyorum; esnafın içinden bir kardeşimizin milletvekili olması bizi sevindirir. Kendisinin destekçisiyiz. Adaylığının hayırlı olmasını diliyorum.”

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'