Hakan Durmuşoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlisi törene...

Hakan Durmuşoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetlisi törene katıldı 

TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak '2016 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni’ne katıldı.

28 Aralık 2016 - 16:30 - Güncelleme: 28 Aralık 2016 - 18:34

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu.
2016 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşti.  Ödül alan sanatçıların yanı sıra, bakanlar, kültür-sanat dünyasının önemli temsilcileri, basın mensuplarının katıldığı törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ev sahipliği yaptı.
Türkiye Gençlik Vakfı Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu'da, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak törene katıldı. Büyük ilgi gören tören sonrasında kokteyl verildi. TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve bir çok önemli isimle görüşerek çeşitli konularda istişare imkanı buldu.
Bu arada, Sinema alanında Şener Şen, edebiyat alanında Mustafa Kutlu, müzik alanında Prof. Dr. Erol Parlak, sosyal bilimler ve tarih alanında Prof. Dr. Kemal Karpat, geleneksel sanatlar alanında Feridun Özgören’in ödül aldığı törende, vefa ödülü ise Ord. Prof. Dr. Süheyl Ünver’in oldu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pamukkale Üniversitesi Rektörü Bağ, hakkında karar
Pamukkale Üniversitesi Rektörü Bağ, hakkında karar
İzmir'de suya zam 
İzmir'de suya zam