Halkımızla aramızda yıkılmaz köprü var

Halkımızla aramızda yıkılmaz köprü var

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "İlçemizin bugün ulaşmış olduğu modernleşme hamlesinde herkesin bir katkısı var." dedi.

11 Şubat 2019 - 16:05
Sponsorlu Bağlantılar---

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Şükürler olsun ki vatandaşlarımız ile aramızda yıkılmaz köprüler inşa etmişiz. Buna burada bir kez daha şahit olduk. Halkımızın bu yoğun ilgi ve alakası omuzlarımızdaki yükü kat kat arttırıyor” dedi.

Halk buluşmasında konuşan Togar, "İlçenin ulaşmış olduğu gelişim, değişim ve büyümede tüm ilçe halkının payı var. İlçemizin bugün ulaşmış olduğu modernleşme hamlesinde herkesin bir katkısı var. Bize güvenen, inanan bu görevi bize layık gören halkımızın güvenini hiçbir zaman boşa çıkartmadık. Bundan sonraki süreçte de aynı çizgide devam edeceğiz. Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakına gönül veren tüm bireylerle bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız” dedi.

Togar, “Kırsal Mahallelerimizde dostlarımızla, arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle ilçemizin geleceğiyle ilgili proje ve çalışmalarımızı içeren gönül sohbetimizden dönerken İstiklal Mahallemizdeki seçim büromuzda bizleri bekleyen yüzlerce yol ve dava arkadaşımızın sürprizi ile karşılaştık. Gerçekten ilk günkü aşkla herkes sokaklara dökülmüş. Bu tablo karşısında bir kez daha gururlandım." diye konuştu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...