• Reklam
  • Reklam
Hedef daha güzel Samsun

Hedef daha güzel Samsun

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SSTKP) üyelerini Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

10 Mart 2018 - 10:08

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’a ve Samsunlu vatandaşlara katkı sağlamak için fikir oluşturma, proje geliştirme ve dayanışma sağlamak için Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturduğu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SSTKP) üyelerini ağırladı.

Sivil Toplum Kuruluşlarının şehirlerin gelişimi için büyük emekler harcadığını ifade ederek platformun Samsun’a büyük katkı sağlayacağını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Hepimiz bu güzel şehrin gelişimi için mesai harcıyoruz. Benim gecem gündüzüm Samsun’un sorunları ile geçiyor. Ama asla şikayet etmiyorum. Çünkü sizin gibi bende Samsun’a aşığım. Aynı şehir için dertleniyoruz. Samsun’un gelişimi demek benim mutluluğum demektir. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak sizler gibi doğduğu, yaşadığı şehri önemseyen, değer veren, tanıtımını amaçlayan kuruluşlar ile her zaman dirsek teması içinde olacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir süre devam eden sohbetin ardından Danıştay Üyesi Osman Tural, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a bir hediye takdim etti. 
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...