• Reklam
  • Reklam
Hizmette ortak ses

Hizmette ortak ses

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, sivil toplum örgütleri, meslek odaları gibi örgütlerin fikirleri bize şehri yönetirken hep yol haritası oluyor.

14 Mart 2018 - 19:08

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası(SATEM) Başkanı Mevlüt Oral ve Yönetimini ağırladı.
Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası (SATEM  Olağan Genel Kurulu'nda geçtiğimiz aylarda yapılan seçimde yeniden başkan seçilen Mevlüt Oral ve Yönetim Kurulu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mevlüt Oral'ın yeniden başkanlığını tebrik eden Yılmaz, "Bizler yaptığımız icraatları her konuda sivil toplumuyla, esnaf odalarımız ile danışarak, görüşerek, istişare ederek yapıyoruz. Samsun'un gelişmesi için her türlü projeye ve değerlendirmeye açığız. Samsun doğası, insanı ve yatırımları ile emlak sektörü ve yatırımcılar için cazibe merkezi bir bölge. Kısaca kentimiz gayrimenkul yatırımcılarının çok rağbet gösterdiği bir yer. Bu nedenden dolayı sizin sektörünüzün ve odanızın  önemi büyük. Doğru alıcı ve doğru satıcıyı bir araya getirerek emlak piyasasını canlı tutmak ve kaliteli alışverişe ortam sağlayarak insanların mağdur edilmesini önlemek sizlerin elinizde. Bizim de üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız." dedi.

"Belediye olarak her zaman emlakçıların yanında olduğumuzu, sizlerin istek ve beklentilerine yönelik çalışmaları dikkate aldığımızı bilmenizi isterim." diyen Yılmaz, "Bizim belediyecilikteki yaklaşımımız, katılımcı belediyecilik. Bu anlayış olmazsa olmazımızdır. Sivil toplum örgütleri, meslek odaları gibi örgütlerin fikirleri bize şehri yönetirken hep yol haritası oluyor. Ziyaretinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası(SATEM) Başkanı Mevlüt Oral ise kendilerini misafir eden Başkan Yılmaz'a teşekkür etti.  ESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler’in de yer aldığı ziyaret, çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.
 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu