• Reklam
  • Reklam
Hizmette rekor kırdı

Hizmette rekor kırdı

İlkadım Belediye Başkan Erdoğan Tok'un koordinesinde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ilçede hizmetlerde de rekoru kurdu.

30 Mart 2018 - 14:33

Samsun İlkadım Belediye Başkan Erdoğan Tok, koordinesinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda rekor kırıldı.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, vatandaşa verdiği sözlerin tümünü yerine getirip daha çok projeleri hayata geçirirken, 4 yılda geçmiş dönemlere nazaran daha fazla hizmet yapıldı. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada yapılan yol ve kaldırım çalışmalarında rekor hizmete imza atıldığı bildirildi.

GÜZELLEŞEN İLÇE

2014 yılı Nisan ayından itibaren Başkan Erdoğan Tok’un gözetiminde yürütülen yol açma, asfalt ve sathi kaplama çalışmalarında 156 bin 640 Ton asfalt, 47 km yeni yol, 286 bin 110 metrekare sathi kaplama, 292 bin 843 metrekare beton kaldırım ve 144 bin 555 metrekare parke taş yol yapılırken daha önce hiçbir dönemde yapılmayan kadar hizmet İlkadımlılarla buluşmuş oldu.

2018 YAZINA İLÇE HAZIR

4 yılda başarılı bir şekilde yürütülen fen işleri hizmetlerinin ara vermeden devam edeceğini belirten İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Karaduman; “4 yıldır ilçemizin her mahallesinde her sokağında modern bir ulaşım ağı için aralıksız çalışıyoruz. Yol çalışmalarının daha hızlı yürütüldüğü yaz mevsimi için de tüm hazırlıklarımızı tamamlamış durumdayız. 2018 yılı yaz ayında da ara vermeden tüm personelimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

ÇALIŞMALAR ARTARAK DEVAM EDECEK

2014 de göreve geldiklerinden bugüne ilçe genelinde asfalt, beton kaldırım, parke taş yol, sathi kaplama, yeni yol açma çalışmaları yaptıklarını ifade eden Başkan Tok, "İlçemizi modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız süratle devam etmektedir. Bütün mahallelerimizde belirli bir program dâhilinde ihtiyaçları karşılıyoruz. İlçemizin daha güzel bir görünüme kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, baskı beton, kilitli parke taş, asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla yapmaktayız. 2018 yılı itibari ile de tüm cadde ve sokaklarımızda yapılacak olan çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşımıza verdiğimiz sözleri tutmanın gururunu yaşarken her alanda rekor hizmetlere imza atmaktan da sonsuz mutluluk duyuyorum" diye konuştu.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tok,
Tok, "İş Bilenin, Kılıç Kuşananın'
Sevdamızın Adı Tekkeköy
Sevdamızın Adı Tekkeköy