İHH Genel Başkanı Samsun’da

İHH Genel Başkanı Samsun'da

‘Mazlum Coğrafyalar, Ümmetin Yetimleri ve Kudüs’ konulu bir konferans vermek üzere Samsun’da bulunan İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti.

21 Nisan 2018 - 15:57

Mazlum Coğrafyalar, Ümmetin Yetimleri ve Kudüs konulu bir konferans vermek üzere Samsun’a gelen İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek vakıf olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İnsani Yardım Vakfı’nın tüm dünyada mazlumlara el uzatmasının kutsal bir görev olduğunu ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Yıldırım’ı ve vakıfı böyle zorlu bir görevin altından kalkmak için çokça çaba göstermesinden dolayı tebrik ederek, “Mazlumların yanından hiçbir zaman uzaklaşmayan, muhtaçlara her zaman el uzatan vakfınızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. Özellikle Mavi Marmara hadisesinden sonra yılmadan, yorulmadan her türlü yardımı özellikle mazlum coğrafyalar olmak üzere gereken yerlere ulaştırmaya çalışma çabanız takdire şayan. Böylesine kutsal bir görevi korkmadan yerine getirdiğiniz için Rabbim sizlerden razı olsun. Çalışmalarınızda kolaylık versin, güç kuvvet versin. Ziyaretinizden dolayı gerçekten çok mutlu oldum. Samsun’a geldiğinizde sizleri her zaman ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isterim” dedi.

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde vereceği ‘Mazlum Coğrafyalar, Ümmetin Yetimleri ve Kudüs’ konulu bir konferans bugün saat 17:00’da gerçekleştirilecek. 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki belediye başkanı buluştu
İki belediye başkanı buluştu
Sporculara ödül
Sporculara ödül