İlkadım’da bayanlara öncelikli hizmetler

İlkadım’da bayanlara öncelikli hizmetler

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kökçüoğlu Mahallesi’nde ikamet eden bayanları Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde ağırladı.

08 Şubat 2019 - 11:51
Sponsorlu Bağlantılar---

Acem Tekkesi Gönül Buluşmaları kapsamında bayanları konuk eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  belediye olarak 5 yılda yapılan hizmetleri ve yatırımları anlattı.

Belediye olarak bayanlara öncelikli hizmetler sunduklarını anlatan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “Kadınların hayatın bütün alanlarında etkin birey olarak saygın bir yeri var. Önceki belediye başkanlığım döneminde Hanımlar Lokalimizi kadınlarımızın hizmetine sunarak onların sosyal yaşama bağlılığını sağlayan pek çok faaliyeti ile hizmete geçirdik.  Göreve geldiğimiz günden bu yana kadınlarımızla ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hayata geçirdiğimiz ve planladığımız her projede siz hanım kardeşlerimizi düşünüyoruz. Kültür merkezlerimizde 10 bine yakın kadın, çeşitli branşlarda kurs görüyor ve el becerileri kazanıyor. Derebahçe Sosyal Tesisleri’nde kadınlara eğitim, sosyal ve sportif alanlarda çeşitli hizmetler sunuyoruz. Samsun’da hiçbir spor salonunda bulunmayan fitness, kondisyon ve spor aletlerinin bulunduğu Derebahçe Sosyal Tesisleri Spor Salonu’nda kadınların rahatlıkla spor yapabilmelerine imkan sağlanıyor. Onca hizmetlerin yanı sıra yıkımı yapılarak yerine yenisi inşa edilen ve eşsiz mimarisiyle kompleks bir hizmet alanına sahip olacak olan Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinde içerisinde yine sizlere yönelik birçok hizmetin ve aktivitenin yapılacağı yepyeni, modern bir Hanımlar Kültür Merkezi yapıyoruz." dedi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...