İlkadım Kent Konseyi toplandı

İlkadım Kent Konseyi toplandı

İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı'nda yeni başkan ve yürütme kurulu üyeleri seçildi.

25 Haziran 2019 - 18:58
Sponsorlu Bağlantılar---

İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın katılımı ile gerçekleştirilirken konseyin yeni başkanı ve yürütme kurulu üyeleri seçildi.
İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve temsilcileri ve muhtarların yoğun katılımı ile Yıldıray Çınar Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Açık oylama ile Kent Konseyi Başkanı, Yürütme Kurulu Üyeleri ve çalışma gruplarının belirlendiği toplantıda konuşan Başkan Demirtaş; “Kent Konseyimiz öncülüğünde ilçemize ve şehrimize güzel hizmetler kazandıracak her türlü proje ve çalışmanın en büyük destekçisi olacağız” dedi.

YENİ DÖNEMDE YENİ PROJELER HAYAT BULACAK

Toplantıda açılış konuşmasını yapan önceki dönem İlkadım Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bünyamin Kocaoğlu; “ 5 yıl içerisinde İlkadım için güzel şeyler yaptık. Birlikte çalıştık, birlikte projeler ürettik. Bu güzel çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür eder ve yeni seçilecek olan konsey başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim” dedi. Ardından söz alan Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine değinerek İlkadım Kent Konseyine yeni dönemde başarılar diledi.

İLKADIM KENT KONSEYİ BAŞKANI SEÇİLDİ

Büyük bir ilgi ve katılım ile gerçekleştirilen kurul toplantısında çalışma grupları, yürütme kurulu üyeleri, divan başkanı ve üyeleri ile kent konseyi başkanı açık oylama ile seçilerek 2 yıllık görev süresine başladı. Yapılan oylama ile İlkadım Kent Konseyi Başkanlığına Yahya Taşkıran seçildi. Taşkıran yaptığı teşekkür konuşmasında; “İlkadım için, bu salonda yoğun bir ilgi ile bir araya gelen tüm katılımcıların yanı sıra ilçemize katkı sağlayacak fikri olan bütün vatandaşlarımızla birlikte çalışacağız. Hep birlikte projeler üreterek başarılı bir yönetim sergilemek için elimizden geleni yapacağız. Bu önemli göreve beni layık gören herkese yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.
DEMİRTAŞ; “İLKADIM’A HİZMET İÇİN TÜM FİKİRLERE KAPIMIZ AÇIK”
İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısında konuşan İlkadım Belediye başkanı Necattin Demirtaş belediye ve kent konseyi bünyesinde İlkadım ve Samsun için en iyi hizmeti sağlamak için çalışacaklarının altını çizerken; “Bu şehre katma değer sağlayacak her türlü fikir ve projeye kapımız açık olacak. Geçmiş dönemden gelen tecrübemiz ile kuruculuğunu yaptığım İlkadım Kent Konseyimizi yeni dönemde de koşulsuz destekleyeceğiz. Konseyimiz bünyesinde Mahalle Meclisi kurarak vatandaşımızın taleplerini ilk ağızdan öğrenme ve çözüm üretme şansı bulacağız. Böylelikle daha sağlam bir iletişim kurarak hemşehrilerimize hızlı çözümlerle hizmet götüreceğiz. Yeni dönemde Kent Konseyimizin kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olacak ve bu şehri örnek projelerle birlikte güzelleştireceğiz. Belediyemizin desteğinin her zaman yanında olacağı İlkadım Kent Konseyimizin yeni başkanı ve üyelerine başarılar dilerim” diye konuştu.
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...