İşadamı Oğuz Dursun, Atakum meclis üyeliğine aday

İşadamı Oğuz Dursun, Atakum meclis üyeliğine aday

AK Parti Atakum ilçe Yönetim Kurulu üyeliğinden belediye meclis üyeliği için istifa eden işadamı Oğuz Dursun, aday adaylığı müracaat belgesini ilçe Başkanı Haluk Köksoy'a teslim etti.

11 Aralık 2018 - 11:35
Sponsorlu Bağlantılar---

İşadamı Oğuz Dursun, AK Parti'den Atakum Belediyesi Meclis üyeliğine aday adayı oldu

AK Parti Atakum ilçe Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden işadamı Oğuz Dursun, Atakum Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı müracaat belgesini ilçe Başkanı Haluk Köksoy'a teslim etti.
İşadamı Oğuz Dursun, burada yaptığı açıklamada, Atakum'da 2 dönemdir AK Parti Yönetim Kurulu'nda aktif olarak görev aldığını söyledi.
Atakum'a daha iyi hizmet etmek adına belediye meclis üyeliğine aday adayı olduğunu belirten Oğuz Dursun, "Atakum'u hep birlikte ileriye taşımak adına çalışacağız. Birlik ve beraberlik içinde çalışırsak Atakum'u kültürel, sosyal ve ekonomik anlamda ilerlemesine katkı sunmuş oluruz. Her sektörden kişilerin empati yapmayı bilmesi gerekiyor. Biz yarın belediyede bir görev alırsak bu empatiyi yapabilmemiz lazım. Belediyecilik anlamında nerede olduğumuzu ve karşımızdaki kişilerin beklentilerinin ne olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bu durum hepimizi yukarıya taşıyacaktır. Yapıcı eleştiriler bizim için yol haritası olacaktır." dedi.

"EN İYİ HİZMETİ HALKIMIZA SUNACAĞIZ"

Oğuz Dursun, belediyecilik anlayışını; yerelden Samsun'a ve Türkiye yayılan bir konjektüre sahip bir görüş açısı yapacaklarına işaret ederek, şöyle devam etti:
"Bir ayağıyla Atakum'un dertlerini, sorunlarını, sahasını ve sokaklarını bilen diğer bir ayağıyla ise bütün Samsun'u belediyecilik anlamında gezebilen, vizyonunu görebilen şekilde çalışmak istiyoruz. Bu iki ayağında olması gerekiyor. Hem Atakum'u bilen hem de Samsun ve Türkiye'deki konjektürü süzebilen bir kimliği bürünebilirsek biz kentimize iyi hizmet edebileceğimizi düşünüyoruz. İnsanlara her alanda dokunan, onların sevgisini kazanan gönül belediyeciliği yapacağız. Niyet hayır, akıbetimiz de hayır olur diyerek, belediye meclis üyeliği aday adaylığı müracaatımızı İlçe Başkanımız Haluk Köksoy'a' teslim ettik.  Rabbim çıkmış olduğumuz yolda hakkımızda hayırlısını nasip etsin." diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...