İzgören’den başarı tavsiyesi

İzgören'den başarı tavsiyesi

Kişisel Gelişim Uzmanı - Yazar Ahmet Şerif İzgören, "Yaptığınız işe odaklanırsanız ve o işi yürekten yaparsanız başarıya ulaşırsınız. " dedi.

16 Mart 2018 - 13:36

Terme Belediyesi sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında Ahmet Şerif İzgören ile ‘Gazete Kağıdından Uçurtma Yapmak’ seminerine katıldı.

Terme Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminerde ünlü eğitimci ve kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören, öğrencilere ve vatandaşlara kendilerine güvenmelerini ve asla mücadeleden yılmamalarını önerdi. 

Terme Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen seminerde salon tıklım tıklım doldu. 2 saat süren ve 2 seans halinde Termeliler ile bir araya gelen İzgören, “Çok yoğun bir programımız var. Bu yılımız programı çoktan hazırlandı ve hiçbir boşluğumuz yok. Fakat Belediye Başkanınız Şenol benim 40 yıllık dostum. Onun Terme’ye gel çağrısını kıramazdım. Programlarımız arasında bir boşluk ayarladık ve sizlerle buluşma şansına sahip olduk. Şenol gibi bir başkana sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Bende onun gibi bir dosta sahip olduğum için şanslıyım” dedi.

İŞİNİZİ TUTKUYLA YAPIN

Her yaştan vatandaşın takip ettiği semineri Belediye Başkanı Şenol Kul’da eşi Nuran kul ile takip ederken, Kişisel Gelişim Uzmanı - Yazar Ahmet Şerif İzgören seminerde kişisel başarının önemine dikkat çekti. Başarıya gidilen yolda hedef belirleme, istek ve motivasyonun önemini eğlenceli bir dille katılımcılara aktaran İzgören, konuşmasında sık sık başarıya ulaşmış kişilerin hayatlarından örnekler de sunarak "Yaptığınız işe odaklanırsanız ve o işi yürekten yaparsanız başarıya ulaşırsınız. Ne iş yapacaksanız yapın yaptığınız işte bir nedeniniz olmalı ve yapacağınız işin hayalini kuracaksınız. İşinizde başarılı olmanız için iş kalitesi, girişimcilik ve dürüstlük çok önemlidir. Yapacağınız işi tutkuyla yapın. Hayatta bir nedeniniz varsa başarılı olursunuz" diye konuştu.

KUL’DAN ETKİNLİK MÜJDESİ

Terme Belediyesi olarak bu tür etkinliklere devam edileceğini müjdeleyerek İzgören’e çiçek takdim eden Belediye Başkanı Şenol Kul, “Arkadaşlığımız, dostluğumuz çıkarsız bir sevgiye dayandığı için, aradan yıllar geçti, başka yerlere gittik, başka meslekler seçtik ama biz onla her zaman dost olduk. Bu yoğun programının içinde bizleri kırmadı ve buraya geldi. Kendisine bu çiçekleri sevgimizi göstermesi adına, sizler adına takdim ediyorum” şeklinde konuştu. 
Seminer sonunda Ahmet Şerif İzgören kitaplarını imzalayarak hayranları ile fotoğraf çektirdi. Başkan Kul ile Terme caddelerinde gezerek hayranları ile hasret giderdi.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
Kızılırmak Deltası Turizm ve Cazibe Merkezi Olacak
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'
'Samsun'u birlikte yöneteceğiz'