Kaleci performansları iye

Kaleci performansları iye

Samsunspor Altyapı Kaleci Departman Sorumlusu Mehmet Bayraktar, altyapı da kaleci performanslarının umut verici olduğunu söyledi.

20 Eylül 2018 - 17:22
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsunspor Altyapı Kaleci Departman Sorumlusu Mehmet Bayraktar, altyapı çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Altyapıda genç yetenekli kalecilerinin olduğunu belirten Samsunspor Altyapı Kaleci Departman Sorumlusu Mehmet Bayraktar, “Çalışmalara başladığımız günden itibaren şu ana kadar her şey olumlu ilerlemekte. Bölgesel gelişim liglerdeki tüm yas gruplarımızda yetenekli kalecilerimize sahibiz gerek maç performansları gerek ise antrenman performansları bizleri sevindirmekte. Bu bağlamda çalışan kaleci antrenör arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

A TAKIMA 2 TANE GENÇ KALECİ GÖNDERDİK

A takıma Hasat Konya ve Akın Demirtaş’ı gönderdiklerini belirten Mehmet Bayraktar, “Bunlar bize onur ve gurur kaynağı oldular. Bunlar güzel çalışmalarımız sonu 2 tane profesyonel kaleci yaptık. A takıma bu bizim isimizin daha çok sorumluluğumuzun arttığını gösteriyor. Genç kardeşlerimize başarılar diliyorum. Yalnız bu sadece bir imza olarak kalmamalı içini daha da dolduracağız. Bunun içinde çalışmalarımız devam edecektir. İnşallah yıllar sonra Furkan ile başlayan ve daha sonra genç kardeşlerimiz ile devam edecektir” diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi